Davutoğlu Instagram

Başbakan Instagram Paylaşımı Bir Kez Daha Teröre Tepki Gösterdi

Kısa bir süre önce sosyal medya alanında adını duyurmaya başlayan Ahmet Davutoğlu, sosyal medya üzerindeki etkinliğini arttırmak için Twitter hesabının ardından Instagram hesabını da açmıştı. Sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptığı gezilere ve çalışmalarına ilişkin fotoğrafları ise anında Instagram hesabından paylaşmaya başladı. Söz konusu paylaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayan ünlü siyasetçi takipçi sayısını da giderek arttırmaya başladı. Özellikle 3.köprü ve yapılan çalışmalara ilişkin paylaşımlarıyla dikkat çeken Davutoğlu son dönemde sıkça yaşanan terör saldırılarına ilişkin yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekti.

Son olarak Varto gezisinde çocuklar ile top oynadığı fotoğrafları paylaşan ünlü siyasetçi paylaşımına da ayrıca “Tüm milletimizle  Varto’daki takım ruhuyla terörü yeneceğiz inşallah” notunu ekledi. Teröre karşı kararlı duruş sergilemeye devam edeceklerini dile getiren Davutoğlu, söz konusu Instagram paylaşımıyla da büyük oranda beğeni topladı. Paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Ahmet Davutoğlu’nun da bu tip paylaşımlarına devam edeceği kesin. Zira hemen her ziyaretinde başbakandan ziyareti ile ilgili yaptığı paylaşımları son zamanlarda çok sık görmeye başladık. Ünlü siyasetçi daha uzun sürede bu şekilde paylaşımlar yapmaya devam edecek gibi. Son yapılan paylaşımlara gelen yorumlarda bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor.

Başbakan Instagram Paylaşımı Bir Kez Daha Teröre Tepki Gösterdi
4.5 (90.37%) 482 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Yeni Bir Akım Daha Başladı başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram zenginlik akımı ve Instagram zenginlik paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hikaye Paylaşma Özelliği Nasıl Çalışır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir