Ahmet Davutoğlu Instagram Paylaşımı

Ahmet Davutoğlu Instagram Paylaşımı

instagram takipçi satın al instatakipci

Kısa bir süre önce sosyal medya alanında adını duyurmaya başlayan Ahmet Davutoğlu Instagram paylaşımı dikkat çekti. Davutoğlu sosyal medya üzerindeki etkinliğini arttırmak için Twitter hesabının ardından Instagram hesabını da açmıştı. Sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptığı gezilere ve çalışmalarına ilişkin fotoğrafları ise anında Instagram hesabından paylaşmaya başladı. Söz konusu paylaşımlarıyla kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayan ünlü siyasetçi takipçi sayısını da giderek arttırmaya başladı.

Davutoğlu Terör saldırılarına İlişkin Paylaşımı Dikkat Çekti

Son olarak Varto gezisinde çocuklar ile top oynadığı fotoğrafları paylaşan ünlü siyasetçi paylaşımına da ayrıca “Tüm milletimizle  Varto’daki takım ruhuyla terörü yeneceğiz inşallah” notunu ekledi. Teröre karşı kararlı duruş sergilemeye devam edeceklerini dile getiren Davutoğlu, söz konusu Instagram paylaşımıyla da büyük oranda beğeni topladı. Paylaşımlarıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Ahmet Davutoğlu’nun da bu tip paylaşımlarına devam edeceği kesin. Zira hemen her ziyaretinde başbakandan ziyareti ile ilgili yaptığı paylaşımları son zamanlarda çok sık görmeye başladık. Ünlü siyasetçi daha uzun sürede bu şekilde paylaşımlar yapmaya devam edecek gibi. Son yapılan paylaşımlara gelen yorumlarda bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor.

Ülke içinde yaşanan terör sorunu, bunun yanında sınırda bulunan IŞİD sorunu, düşürülen Rus savaş uçağı derken siyasetin gündemi oldukça karışık. Son günlerde yaşan tüm bu gelişmelerin yanı sıra siyasetin bir diğer gündemi ise Musul’a gönderilen askerler oldu. Zira daha öncede bölgede varlığını sürdüren Türk askerine nöbet değişimi için yeni takviye yapıldı. Bölgede peşmerge güçlerini eğitmek için bulunan askerin bu hareketliliği ise Irak merkezi yönetiminin tepkisini çekmişti. Merkezi yönetim yaptığı açıklamalarla askerimizin Musul’dan çekilmesi gerektiğini söylemiş ve hatta bunun için Türkiye’ye belli bir süre sunmuştu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Tekrar Görme Nasıl Yapılır 2019

Yaşanan sıcak gelişmelerden sonra ise Başbakan Davutoğlu birçok açıklama yapmış ve bölgede ki askeri hareketliliğin sadece eğitim amaçlı askeri sevkiyat olduğunu vurgulamıştı. Buna rağmen geri adım atmayan merkezi yönetime ise hem Mit müsteşarı hem de Dış işleri müsteşarı gönderilmişti. Müsteşarların dönemsinin ardından ise Başbakan Davutoğlu bir toplantı düzenlemişti. Konu için düzenlenen toplantıdan kareleri Instagram hesabından da paylaşan Başbakan paylaşımına “Her zaman Irak’ın birliği ve esenliği için çalıştık. Bundan sonra da buna devam edeceğiz” ifadelerini ekledi. Söz konusu ifadelerinde eklendiği paylaşımdan sonra sosyal medyadan büyük beğeni toplayan Davutoğlu’nun mesajından sonrada bölgede nasıl gelişmelerin yaşanacağı merak konusu oldu. Zira gerilimin sürdüğü de gelen bilgiler arasında.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ahmet Davutoğlu Instagram Paylaşımı
4.5 (90.37%) 482 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir