Beko Instagram Kampanyası

Beko Instagram Kampanyası

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Özellikle kullanıcı sayısında ki artış bu alanda birçok firmanın da yeni bir arayış içerisine girmesine neden oluyor. Özellikle bu alanda kendi reklamlarını yayınlamak için Instagram hesaplarını kullanan firmalar önde geliyor. İşte bu firmalara son katılan büyük firma ise beyaz eşya devi Beko Instagram kampanyası ile potansiyel sosyal medya müşterilerinin dikkatini çekebilmek bir çok ürününde indirime gitti.

Beko Instagram Kampanyası ile Sosyal Medyada Yerini Almayı Başardı

Beko Instagram hesabı üzerinden yaptığı yeni kampanya ile çok daha fazla reklam yapmayı ve takipçi sayısını arttırmayı planlıyor. Değişim heyecanı adı altında başlatılan kampanya ile yepyeni ürünlerini tanıtmayı amaçlayan firma bu alanda bir yarışmada başlatıldı. Yapılan bu yarışma ile değişim hayatını görüntüleyen kullanıcılar yapılan çekiliş ile birbirinden farklı ürünlerde kazanıyor. Bakalım bu sistem ile Beko istediği başarıya ulaşabilecek mi?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni/yabanci-gercek

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Beko Instagram Kampanyası
4.5 (89.61%) 206 vote[s]

  1. Seher İnce

    Sonuçta yerli malı sahip çıkmak gerekir dimi ya. Yeni kampanyaları bekliyoruz. malum önümüz kış. Isıtıcıların reklamları çıkar yakında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir