Beko Instagram paylaşımı

Beko’dan Yeni Instagram Kampanyası

Instagram gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Özellikle kullanıcı sayısında ki artış bu alanda birçok firmanın da yeni bir arayış içerisine girmesine neden oluyor. Özellikle bu alanda kendi reklamlarını yayınlamak için Instagram hesaplarını kullanan firmalar önde geliyor. İşte bu firmalara son katılan büyük firma ise beyaz eşya devi Beko.

Beko Instagram hesabı üzerinden yaptığı yeni kampanya ile çok daha fazla reklam yapmayı ve takipçi sayısını arttırmayı planlıyor. Değişim heyecanı adı altında başlatılan kampanya ile yepyeni ürünlerini tanıtmayı amaçlayan firma bu alanda bir yarışmada başlatıldı. Yapılan bu yarışma ile değişim hayatını görüntüleyen kullanıcılar yapılan çekiliş ile birbirinden farklı ürünlerde kazanıyor. Bakalım bu sistem ile Beko istediği başarıya ulaşabilecek mi?

Beko’dan Yeni Instagram Kampanyası
4.5 (89.61%) 206 votes

Bir önceki yazımız olan Etkili Instagram Paylaşımı Yapmak başlıklı makalemizde Instagram etkili resimler, Instagram kullanımı ve Instagram paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Bilinmeyen Yazılımlara İzin Verme
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Beko’dan Yeni Instagram Kampanyası” üzerine bir düşünce

  1. Seher İnce

    Sonuçta yerli malı sahip çıkmak gerekir dimi ya. Yeni kampanyaları bekliyoruz. malum önümüz kış. Isıtıcıların reklamları çıkar yakında

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir