Instagram ünlüler

Beren Saat Bir Açıklama Daha Yaptı

Siyasi konular hakkında paylaşım yapmaktan kaçınmayan Beren Saat’in son şehit haberlerine hiçbir şekilde paylaşım yapmaması büyük tepkilerin gelmesine neden olmuştu. Ünlü oyuncuya özellikle Instagram hesabından birçok eleştiri mesajı almış ve aldığı mesajlar sonucunda sonunda bir açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada ise hem sert hem de ilginç ifadeler kullandı. Paylaşımlarını da 4 farklı şekilde yapan ünlü oyuncu epey uzun bir yazı kaleme almış. Kendisini sözlerle ifade etmek isteyen Beren Saat Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla da eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı.

Söz konusu son açıklaması ise “Şehitlere sosyal medya üzerinden başsağlığı dilemedim diye ailemin kadınlarıyla çekilmiş bir fotoğrafımın altındaki anneler günü yazıma yorum olarak “sen de evlat acısı çek p.ç.n için” yazan insanların ülkemin insanları olduğuna inanmak istemiyorum. Olsa olsa maaşa bağlanmış işi çirkeflik yapmak olan trollerdir diyorum. Kültürümüzün önemli öğretilerindendir: bedduanın insanın kendine döneceği! Biz kurmayız öyle cümleler insanların evladı için. Düğünlerde her yöreden ne müzik çalsa eşlik ederiz biz, mezelerimiz çizer bizim kimlik haritamızı. Kültürler mozaiği, medeniyetler beşiği deyip deyip bu ülkeye sahip olmakla gurur duyarız biz. Deprem bölgesiyiz, taşlar bazen hareket edecek şüphesiz ama biz sahip çıktıkça o mozaik bütün kalacak. Biz sevmeyi, güvenmeyi biliriz. Tek yürek olduk demeyi, tarih yazdık manşetli gazetemizi elimize almayı pek severiz. Altı ay önce yoktu şu an içinizde biriken nefretin zerresi bile. Biraz durup düşünmek, derin bir nefes almak lazım. Terörü lanetlerken, şahsi terör eylemlerimizi yaratmamak lazım. Psikolojik terör de bir terörize etme biçimidir. Herkes düşünerek konuşmalı, yazmalı, sorumluluk sahibi davranmalı artık. Biraz sakinleşmezsek bireylerin ve toplumun iç huzurunu yeniden kurması onlarca yıl alacak. Siyasiler değişebilir ama insanımızın ruhu değişmemeli. Masum şehitlerimizi malzeme yapan leş kargalarına uymayın, içinizi öfke doldurmayın. Şehitler için edilecek bir duanız sosyal medyada bana ya da bir gazeteciye yazacağınız bir küfürden daha çok işe yarar. Hem de biraz olsun içiniz ferahlar. Sevgiyle…” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun uzun açıklaması ise Instagram’da gündem oldu.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Serkan Uçar Da Bebeği Eymen’in Fotoğraflarını Paylaştı
Beren Saat Bir Açıklama Daha Yaptı
4.4 (87.81%) 64 votes

Bir önceki yazımız olan Waterton Kanyon’u Selfie Çekimleri Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı başlıklı makalemizde Ayılarla selfie, Selfie çılgınlığı ve Waterton Kanyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir