Instagram ünlüler

Beren Saat Instagram Hesabından Bir Açıklama Daha Yaptı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Siyasi konular hakkında paylaşım yapmaktan kaçınmayan Beren Saat Instagram hesabından son şehit haberlerine hiçbir şekilde paylaşım yapmaması büyük tepkilerin gelmesine neden olmuştu. Ünlü oyuncuya özellikle Instagram hesabından birçok eleştiri mesajı almış ve aldığı mesajlar sonucunda sonunda bir açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada ise hem sert hem de ilginç ifadeler kullandı. Paylaşımlarını da 4 farklı şekilde yapan ünlü oyuncu epey uzun bir yazı kaleme almış. Kendisini sözlerle ifade etmek isteyen Beren Saat Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla da eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı.

Söz konusu son açıklaması ise “Şehitlere sosyal medya üzerinden başsağlığı dilemedim diye ailemin kadınlarıyla çekilmiş bir fotoğrafımın altındaki anneler günü yazıma yorum olarak “sen de evlat acısı çek p.ç.n için” yazan insanların ülkemin insanları olduğuna inanmak istemiyorum. Olsa olsa maaşa bağlanmış işi çirkeflik yapmak olan trollerdir diyorum. Kültürümüzün önemli öğretilerindendir: bedduanın insanın kendine döneceği! Biz kurmayız öyle cümleler insanların evladı için. Düğünlerde her yöreden ne müzik çalsa eşlik ederiz biz, mezelerimiz çizer bizim kimlik haritamızı. Kültürler mozaiği, medeniyetler beşiği deyip deyip bu ülkeye sahip olmakla gurur duyarız biz. Deprem bölgesiyiz, taşlar bazen hareket edecek şüphesiz ama biz sahip çıktıkça o mozaik bütün kalacak. Biz sevmeyi, güvenmeyi biliriz. Tek yürek olduk demeyi, tarih yazdık manşetli gazetemizi elimize almayı pek severiz. Altı ay önce yoktu şu an içinizde biriken nefretin zerresi bile. Biraz durup düşünmek, derin bir nefes almak lazım.

Beran Saat Instagram Hesabından Paylaşımları İle Gündemde

Terörü lanetlerken, şahsi terör eylemlerimizi yaratmamak lazım. Psikolojik terör de bir terörize etme biçimidir. Herkes düşünerek konuşmalı, yazmalı, sorumluluk sahibi davranmalı artık. Biraz sakinleşmezsek bireylerin ve toplumun iç huzurunu yeniden kurması onlarca yıl alacak. Siyasiler değişebilir ama insanımızın ruhu değişmemeli. Masum şehitlerimizi malzeme yapan leş kargalarına uymayın, içinizi öfke doldurmayın. Şehitler için edilecek bir duanız sosyal medyada bana ya da bir gazeteciye yazacağınız bir küfürden daha çok işe yarar. Hem de biraz olsun içiniz ferahlar. Sevgiyle…” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun uzun açıklaması ise Instagram’da gündem oldu.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı

Kenan Doğulu ile uzun süredir mutlu bir birliktelik sürdüren Beren Saat Instagram paylaşımları ile de gündeme gelmeye başladı. Oldukça sevilen dizi oyuncusunun son yaptığı paylaşımlar ise büyük tartışmalara neden oldu. Söz konusu tartışmaların nedeni ise Savcı Kiraz hakkında yapılan ve yapılmayan paylaşımlar. Biraz çelişkili bir ifade olsa da aslında gerçek bu. Zira Beren Saat ilk olarak yaşanan olayda sonra eşi ile yeni açacakları mekan ile ilgili bir görsel paylaşan ünlü oyuncu bununla beraber İngilizce bir mesaj yayınladı. Buraya kadar her şey normal iken yaşanan olayların hemen ardından böyle bir paylaşımın yapılması ise takipçilerden tepki çekti.

Gönderilen mesajlarda sürekli olarak sosyal sorunlardan bahsedip böyle bir durumda bu tarz bir paylaşım yapması eleştirilen ünlü oyuncunun bu konuda her hangi bir açıklaması ise olmadı. Bununla beraber ünlü oyuncunun gelen eleştirileri görmesi ve gelen eleştirilerin sürekli olarak artış göstermesi Beren Saat’in paylaşımını kaldırmasına neden oldu. Kısa sürede paylaşımı kaldıran Beren Saat bundan sonra ise konu ile ilgili tepkisini dile getiren bir paylaşım yaptı. Hem savcı hem de elektrik kesintisinden bahseden yıldız isim bu kez de tepkilerin odağına oturdu. Bu seferde birçok takipçi popülist bir yaklaşım ile böyle bir mesaj yayınladığını ve insanları kandırmaya çalıştığı için Beren Saat’i eleştirdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Beren Saat Instagram Hesabından Bir Açıklama Daha Yaptı
4.4 (87.81%) 64 votes

Bir önceki yazımız olan Waterton Kanyon'u Selfie Çekimleri Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı başlıklı makalemizde Ayılarla selfie, Selfie çılgınlığı ve Waterton Kanyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir