Beren Saat Instagram Hesabı

Beren Saat Instagram Hesabı

instagram takipçi satın al instatakipci

Ülkemizin en ünlü oyuncularından biri olarak Beren Saat Instagram kullanımına bir süre ara vermişti ve tekrar paylaşım yapmaya başladı. Yakın tarihte yine ünlü dünyasından bir isim olan Kenan Doğulu ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çift evlilik haberlerinin ardından ise kısa süre içerisinde tüm magazin gündemine yerleşmişti. Fakat ikilinin evliliği yakın zamanda çatırdamaya başlamıştı. Bu durumun nedeni olarak ise Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ailesi arasında yaşanan olduğu ilerisi sürüldü. Söz konusu sorunun nedeni ise Beren Saat’in Instagram paylaşımları olmuştu. Daha önce HDP üzerinden Instagram paylaşımları yaptığı ileri sürülen ünlü oyuncunun gelen şehit haberlerine karşı paylaşımlar yapmaması büyük tepki görmüş ve Beren Saat’in oynadığı dizi de protesto edilmişti.

Beren Saat Instagram Hesabı Adresi

Ünlü oyuncunun bu şekilde siyasi paylaşımlara yer vermesi ise kayınvalidesi tarafından uyarı almıştı. Bu nedenle aralarının açık olduğu bilinen Beren Saat Instagram kullanımına ise son vermişti. Hesabını kapatmasa da yeni bir paylaşım yapmama kararı alan isim sonunda yeniden Instagram’a döndü. 7 ay gibi uzunca bir süredir tek bir paylaşım yapmayan ünlü oyuncu bu sessizliğini dün itibariyle bozdu. Yeni dizisinden bir afiş paylaşarak Instagram’a geri dönen ünlü isim yaptığı bu paylaşımla birçok yorumda aldı. Kısa süre içerisinde oldukça fazla yorum alan Beren Saat yine hem eleştirildi hem de bazı hayranlarından destek mesajları aldı. Bu aşamadan sonra Beren Saat’in paylaşımlarına devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü oyuncu bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Siyasi konular hakkında paylaşım yapmaktan kaçınmayan Beren Saat Instagram hesabından son şehit haberlerine hiçbir şekilde paylaşım yapmaması büyük tepkilerin gelmesine neden olmuştu. Ünlü oyuncuya özellikle Instagram hesabından birçok eleştiri mesajı almış ve aldığı mesajlar sonucunda sonunda bir açıklama yapmıştı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada ise hem sert hem de ilginç ifadeler kullandı. Paylaşımlarını da 4 farklı şekilde yapan ünlü oyuncu epey uzun bir yazı kaleme almış. Kendisini sözlerle ifade etmek isteyen Beren Saat Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla da eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Eleştirilerin Hedefi Oldu

Söz konusu son açıklaması ise “Şehitlere sosyal medya üzerinden başsağlığı dilemedim diye ailemin kadınlarıyla çekilmiş bir fotoğrafımın altındaki anneler günü yazıma yorum olarak “sen de evlat acısı çek p.ç.n için” yazan insanların ülkemin insanları olduğuna inanmak istemiyorum. Olsa olsa maaşa bağlanmış işi çirkeflik yapmak olan trollerdir diyorum. Kültürümüzün önemli öğretilerindendir: bedduanın insanın kendine döneceği! Biz kurmayız öyle cümleler insanların evladı için. Düğünlerde her yöreden ne müzik çalsa eşlik ederiz biz, mezelerimiz çizer bizim kimlik haritamızı. Kültürler mozaiği, medeniyetler beşiği deyip deyip bu ülkeye sahip olmakla gurur duyarız biz. Deprem bölgesiyiz, taşlar bazen hareket edecek şüphesiz ama biz sahip çıktıkça o mozaik bütün kalacak. Biz sevmeyi, güvenmeyi biliriz. Tek yürek olduk demeyi, tarih yazdık manşetli gazetemizi elimize almayı pek severiz. Altı ay önce yoktu şu an içinizde biriken nefretin zerresi bile. Biraz durup düşünmek, derin bir nefes almak lazım.

Beran Saat Instagram Hesabından Paylaşımları İle Gündemde

Terörü lanetlerken, şahsi terör eylemlerimizi yaratmamak lazım. Psikolojik terör de bir terörize etme biçimidir. Herkes düşünerek konuşmalı, yazmalı, sorumluluk sahibi davranmalı artık. Biraz sakinleşmezsek bireylerin ve toplumun iç huzurunu yeniden kurması onlarca yıl alacak. Siyasiler değişebilir ama insanımızın ruhu değişmemeli. Masum şehitlerimizi malzeme yapan leş kargalarına uymayın, içinizi öfke doldurmayın. Şehitler için edilecek bir duanız sosyal medyada bana ya da bir gazeteciye yazacağınız bir küfürden daha çok işe yarar. Hem de biraz olsun içiniz ferahlar. Sevgiyle…” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun uzun açıklaması ise Instagram’da gündem oldu.

Kenan Doğulu ile uzun süredir mutlu bir birliktelik sürdüren Beren Saat Instagram paylaşımları ile de gündeme gelmeye başladı. Oldukça sevilen dizi oyuncusunun son yaptığı paylaşımlar ise büyük tartışmalara neden oldu. Söz konusu tartışmaların nedeni ise Savcı Kiraz hakkında yapılan ve yapılmayan paylaşımlar. Biraz çelişkili bir ifade olsa da aslında gerçek bu. Zira Beren Saat ilk olarak yaşanan olayda sonra eşi ile yeni açacakları mekan ile ilgili bir görsel paylaşan ünlü oyuncu bununla beraber İngilizce bir mesaj yayınladı. Buraya kadar her şey normal iken yaşanan olayların hemen ardından böyle bir paylaşımın yapılması ise takipçilerden tepki çekti.

Tepkiler Yağıyor

Gönderilen mesajlarda sürekli olarak sosyal sorunlardan bahsedip böyle bir durumda bu tarz bir paylaşım yapması eleştirilen ünlü oyuncunun bu konuda her hangi bir açıklaması ise olmadı. Bununla beraber ünlü oyuncunun gelen eleştirileri görmesi ve gelen eleştirilerin sürekli olarak artış göstermesi Beren Saat’in paylaşımını kaldırmasına neden oldu. Kısa sürede paylaşımı kaldıran Beren Saat bundan sonra ise konu ile ilgili tepkisini dile getiren bir paylaşım yaptı. Hem savcı hem de elektrik kesintisinden bahseden yıldız isim bu kez de tepkilerin odağına oturdu. Bu seferde birçok takipçi popülist bir yaklaşım ile böyle bir mesaj yayınladığını ve insanları kandırmaya çalıştığı için Beren Saat’i eleştirdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Oynadığı diziler ile bir anda gündeme gelen ve Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından biri olan Beren Saat İntikam dizisinin final yapması ile beraber ekranlara veda etmişti. Ekranlardan uzunca bir süre ayrı kalan Beren Saat bu süreçte ünlü popçu Kenan Doğulu ile dünya evine girmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncu Beren Saat evliliğinde ardından uzunca bir süredir ekranlarda yok. Konu ile ilgili olarak hayranlarının isteği üzerine ise Beren saat bir açıklama yapmış ve bir süre dizilerde oynamayacağını dile getirmişti. Bu haberden sonra hayranlarının mesajları üzerine Beren yeni bir film projeleri olduğunu dile getirmişti.

Yeni Filmi Geliyor

Instagram hesabı üzerinden yapılan duyurudan sonra 9ON adlı bir filmde ünlü oyuncunun yer alacağı söylenmişti. İlk defa hem oyuncu hem de yapımcılık üstlenecek olan Beren saat, film hakkında bazı detayları da paylaşmıştı. Bu detaylara göre filmde 8 kızı olan bir aile konu alınacaktı. Beren ise 8 çocuklu bu ailenin bebek bekleyen kızı olarak görev alacaktı. Fakat son gelen haber tüm bu hazırlıkları ve haberleri anlamsız kıldı. Filim için Instagram sayfası üzerinden yapılan duyuru bugün sayfadan kaldırıldı. Film için oluşturulan sayfanın da kaldırılması akıllara film projesi son mu buldu sorularını getirdi. Kısa süre önce bu yönde birkaç açıklamanın yapılması beklenirken şuan için hem ünlü oyuncudan hem de yönetmenden bir açıklama gelmedi. Şimdilik film projesi rafa mı kalktı merak konusu.

Son günlerde sosyal medya hesaplarından en çok takip edilen isimler arasında Beren Saat ilk sıralarda yer alıyor. Yeni dizisine de kısa süre sonra başlayacak olan ünlü ismin yaptığı paylaşımlar ise kimi zaman tartışma konuları açılmasını da neden oluyor. Bu konuda Beren Saat’in son yaptığı paylaşım ise yine bir tartışma konusu çıkarmıştı. Bu kez tartışmalara neden olan konu ise Beren Saat’in seçim hakkında yaptığı düşünülen paylaşım oldu. Seçim sonucunda koalisyon çıkması ile birlikte söz konusu paylaşımı yapan Beren Saat bir kuğu üzerinde 2 yavru kuğunun resmini paylaşmış ve “Dünyanın en iyi teknesi” ifadesini kullanmıştı.

Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı

Söz konusu paylaşım sonucunda ünlü isme ise birçok mesaj gönderildi. Takipçilerinin tepki gösterdiği başarılı oyuncu ise tüm bu eleştirilere sonunda cevap verdi. Bu kez bir sincap ve ördeğin resmini paylaşan isim “Bu resmiyle ‘koalisyon’ demek istemişim, bir sürü haber olmuş. İnsanlar aklını kaybetti gerçekten. Bakın bakalım ördek ve sincapla ne demek istedim. Seçim öfkesi için bir sağduyu mesajı yazdım, parti propagandası zannettiler altında kavga çıktı, bir kavga mecrası da ben yaratmış olduğum için kötü hissedip kaldırdım ve bunu böylece de yazdım, huzur ve barış dolu bir Sabah dileyerek. Yazdıklarım yanlış yöne çekiliyor. Hadi onu anlarım bir yere kadar ama Kuğu’dan anlam çıkarıp yine didişmek şaka herhalde. Günün sorusu: insan ne kadar öfke yaratmalıdır ki masum hayvanlara bakarken siyasi mesaj algılasın?” ifadelerini kullandı. Bununla birlikte eski paylaşımını kaldıran ünlü oyuncuya hala büyük oranda eleştiriler gönderilmeye başlandı. Gelen bu eleştiriler hakkında ise ünlü isim yeni bir açıklama yapmadı. Beren Saat hayranları ise ünlü oyuncuya bu mesajının ardından destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Zira Beren Saat’in bu konuda haklı olduğunu düşünenlerin sayısı da hiç de az değil.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram DM Kapatma Mesaj Gelmesini  Engelleme İstemiyorum 2019

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Beren Saat Instagram Hesabı
4.4 (88.42%) 19 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir