Instagram ünlüler

Beren Saat Instagram’a Geri Döndü

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ülkemizin en ünlü oyuncularından biri olarak Beren Saat yakın tarihte yine ünlü dünyasından bir isim olan Kenan Doğulu ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çift evlilik haberlerinin ardından ise kısa süre içerisinde tüm magazin gündemine yerleşmişti. Fakat ikilinin evliliği yakın zamanda çatırdamaya başlamıştı. Bu durumun nedeni olarak ise Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ailesi arasında yaşanan olduğu ilerisi sürüldü. Söz konusu sorunun nedeni ise Beren Saat’in Instagram paylaşımları olmuştu. Daha önce HDP üzerinden Instagram paylaşımları yaptığı ileri sürülen ünlü oyuncunun gelen şehit haberlerine karşı paylaşımlar yapmaması büyük tepki görmüş ve Beren Saat’in oynadığı dizi de protesto edilmişti.

Ünlü oyuncunun bu şekilde siyasi paylaşımlara yer vermesi ise kayınvalidesi tarafından uyarı almıştı. Bu nedenle aralarının açık olduğu bilinen Beren Saat Instagram kullanımına ise son vermişti. Hesabını kapatmasa da yeni bir paylaşım yapmama kararı alan isim sonunda yeniden Instagram’a döndü. 7 ay gibi uzunca bir süredir tek bir paylaşım yapmayan ünlü oyuncu bu sessizliğini dün itibariyle bozdu. Yeni dizisinden bir afiş paylaşarak Instagram’a geri dönen ünlü isim yaptığı bu paylaşımla birçok yorumda aldı. Kısa süre içerisinde oldukça fazla yorum alan Beren Saat yine hem eleştirildi hem de bazı hayranlarından destek mesajları aldı. Bu aşamadan sonra Beren Saat’in paylaşımlarına devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu. Zira ünlü oyuncu bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı.

Beren Saat Instagram’a Geri Döndü
4.4 (88.42%) 19 votes

Bir önceki yazımız olan Selfie Çeken Drone Yolda başlıklı makalemizde Drone, Instagram selfie ve Selfie hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Twitter Fake Hesap Nasıl Açılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir