Instagram ünlüler

Beren Saat Ördek Paylaşımına Cevap Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Son günlerde sosyal medya hesaplarından en çok takip edilen isimler arasında Beren Saat ilk sıralarda yer alıyor. Yeni dizisine de kısa süre sonra başlayacak olan ünlü ismin yaptığı paylaşımlar ise kimi zaman tartışma konuları açılmasını da neden oluyor. Bu konuda Beren Saat’in son yaptığı paylaşım ise yine bir tartışma konusu çıkarmıştı. Bu kez tartışmalara neden olan konu ise Beren Saat’in seçim hakkında yaptığı düşünülen paylaşım oldu. Seçim sonucunda koalisyon çıkması ile birlikte söz konusu paylaşımı yapan Beren Saat bir kuğu üzerinde 2 yavru kuğunun resmini paylaşmış ve “Dünyanın en iyi teknesi” ifadesini kullanmıştı.

Söz konusu paylaşım sonucunda ünlü isme ise birçok mesaj gönderildi. Takipçilerinin tepki gösterdiği başarılı oyuncu ise tüm bu eleştirilere sonunda cevap verdi. Bu kez bir sincap ve ördeğin resmini paylaşan isim “Bu resmiyle ‘koalisyon’ demek istemişim, bir sürü haber olmuş. İnsanlar aklını kaybetti gerçekten. Bakın bakalım ördek ve sincapla ne demek istedim. Seçim öfkesi için bir sağduyu mesajı yazdım, parti propagandası zannettiler altında kavga çıktı, bir kavga mecrası da ben yaratmış olduğum için kötü hissedip kaldırdım ve bunu böylece de yazdım, huzur ve barış dolu bir Sabah dileyerek. Yazdıklarım yanlış yöne çekiliyor. Hadi onu anlarım bir yere kadar ama Kuğu’dan anlam çıkarıp yine didişmek şaka herhalde. Günün sorusu: insan ne kadar öfke yaratmalıdır ki masum hayvanlara bakarken siyasi mesaj algılasın?” ifadelerini kullandı. Bununla birlikte eski paylaşımını kaldıran ünlü oyuncuya hala büyük oranda eleştiriler gönderilmeye başlandı. Gelen bu eleştiriler hakkında ise ünlü isim yeni bir açıklama yapmadı. Beren Saat hayranları ise ünlü oyuncuya bu mesajının ardından destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Zira Beren Saat’in bu konuda haklı olduğunu düşünenlerin sayısı da hiç de az değil.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kemal Doğulu Instagram Açıklaması İle Gündem Oldu

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Beren Saat Ördek Paylaşımına Cevap Verdi
4.5 (89.33%) 313 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hashtag Takibi Sistemi Kullanım Sınırı Ne Kadar? başlıklı makalemizde Instagram Hashtag, Instagram Hashtag kullanımı ve Instagram Hashtag sınırı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir