Instagram ünlü isimler

Beren Saat Filminden Şaşırtan Bir Haber Geldi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Oynadığı diziler ile bir anda gündeme gelen ve Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından biri olan Beren Saat İntikam dizisinin final yapması ile beraber ekranlara veda etmişti. Ekranlardan uzunca bir süre ayrı kalan Beren Saat bu süreçte ünlü popçu Kenan Doğulu ile dünya evine girmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncu Beren Saat evliliğinde ardından uzunca bir süredir ekranlarda yok. Konu ile ilgili olarak hayranlarının isteği üzerine ise Beren saat bir açıklama yapmış ve bir süre dizilerde oynamayacağını dile getirmişti. Bu haberden sonra hayranlarının mesajları üzerine Beren yeni bir film projeleri olduğunu dile getirmişti.

Instagram hesabı üzerinden yapılan duyurudan sonra 9ON adlı bir filmde ünlü oyuncunun yer alacağı söylenmişti. İlk defa hem oyuncu hem de yapımcılık üstlenecek olan Beren saat, film hakkında bazı detayları da paylaşmıştı. Bu detaylara göre filmde 8 kızı olan bir aile konu alınacaktı. Beren ise 8 çocuklu bu ailenin bebek bekleyen kızı olarak görev alacaktı. Fakat son gelen haber tüm bu hazırlıkları ve haberleri anlamsız kıldı. Filim için Instagram sayfası üzerinden yapılan duyuru bugün sayfadan kaldırıldı. Film için oluşturulan sayfanın da kaldırılması akıllara film projesi son mu buldu sorularını getirdi. Kısa süre önce bu yönde birkaç açıklamanın yapılması beklenirken şuan için hem ünlü oyuncudan hem de yönetmenden bir açıklama gelmedi. Şimdilik film projesi rafa mı kalktı merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/trend-topic

Beren Saat Filminden Şaşırtan Bir Haber Geldi
4.4 (88.63%) 51 votes

Bir önceki yazımız olan Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı başlıklı makalemizde Floyd Mayweather, Floyd Mayweather Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Parma Küme Düşürüldü Sosyal Medya Yıkıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Beren Saat Filminden Şaşırtan Bir Haber Geldi” üzerine bir düşünce

  1. Neşe

    Bu saatten sonra film de yapsa, dizi de yapsa tutmaz. Türk halkından tokat yemeye mahkum böyle kendini halktan üstün gören insanlar

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir