Bergüzar Korel Eleştirilere Sert Çıktı

Bergüzar Korel Eleştirilere Sert Çıktı

Doğal paylaşımları ile sosyal medyanın en sevilen isimlerinden biri olan Bergüzar Korel son günlerde kendisine gelen eleştirilere çok sert çıkış yaptı. Sokak köpeklerine bu kış aylarında daha fazla yardım edilmesi konusunda paylaşımlar yapan Bergüzar Korel bazı kullanıcılardan eleştiri aldı. Aldığı eleştirileri anlamlandıramayan Bergüzar Korel ise yine Instagram hesabı üzerinden bazı açıklamalar da bulundu.

Bu kez yapılan açıklamalar ise diğer paylaşımdan çok daha sert oldu. Söz konusu açıklamalarda Bergüzar Korel “İşkence görmüş, yuvasız, terk edilmiş can’larla ilgili yaptığım her paylaşımın altına o fesat, örümcek beyninizle ‘Pardon insanlar için ne yapıyorsunuz acaba?’ diye soranlar, siz mi insansınız? Beni de onu da yaratan aynı değil mi? Sen kim oluyorsun da benim uzattığım elin hesabını soruyorsun? Sen ne biliyorsun benim ne yapıp yapmadığımı? Sen kimsin arkadaş? Bak ben buradayım. Hayatım boyunca, gücüm yettiğince nefes alan her yardıma muhtaç can’a elimi uzatacağım. Sizin gibilere de Allah akıl, fikir ve biraz insaniyet versin diye dua edeceğim” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncuya birçok takipçisi ve birçok kullanıcı da destek verdi. Bununla beraber evsiz hayvanlar için birçok kullanıcı Bergüzar Korel’e yardım mesajı gönderdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/takipci

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
4.4
84
  1. Züleyha İÇMEZ

    Bunların karı koca ne yaptıkları belli değil. Birgün öyle birgün böyle. Hala bunları takip eden mi var birde direk yazı yazıyormuş.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir