Instagram ünlüler

Berk Gürman Gelen Yorumlara Sonunda Bir Açıklamayla Cevap Verdi

Son dönemde oynadıkları dizilerle ve yaptıkları şarkılarla gündeme gelen Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl kısa bir süre önce evlendi. Uzun süredir birlikte olan ve sade bir düğün ile evlenen ünlü isimlere özellikle sosyal medya üzerinden birçok kişi iyi dilek mesajlarını iletmişti. Düğün hakkında merak edilen en büyük olay ise Öykü Gürman’ın bir dönem şarkılarını beraber yaptığı erkek ikizi Berk Gürman’ın düğünde yer almaması olmuştu. Özellikle Berk Gürman’ın sosyal medya hesaplarına bu konuda birçok yorum yapılmıştı. Aralarında bir küslük olup olmadığı merak edilen ikizlerin düğünde neden bir araya gelmediği yorumları iyiden iyiye artış gösterinde Berk Gürman da bir açıklama yaptı.

Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan ünlü isim konu hakkında “Öykü ile biz kendi aramızda konuşmasını yaptık. Ülkemizde daha önemli sorunlar varken kendi şahsım adına bu konunun gündemi meşgul etmesini şımarıkça bir magazin malzemesi olarak görüyorum. İki kardeşin ikisi de sanatla uğraşırken aile olmak düğüne katılıp katılmamakla ilgili bir durum değildir. Doğum günümüzün aynı gün olup sorumluluklarımızın ve yaşantılarımızın farklı olması magazinin bu konuya yüzeysel bakmasından daha büyük bir gerçektir. Bir Hadisi Şerif var; kınamayın çünkü kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz.” Açıklamasını yaptı. Böylece hakkında ki iddialar için de konuşmuş olan ünlü isme kardeşinin de açıklamasıyla destek verip vermeyeceği de merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Berk Gürman Gelen Yorumlara Sonunda Bir Açıklamayla Cevap Verdi
4.3 (85.81%) 62 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanıcı Rakamları başlıklı makalemizde instagram, Instagram haberleri ve Instagram Kullanıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Sosyal Ağları
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir