Instagram ünlüler

Berna Laçin Gelen Tepkiler İçin Bir Açıklama Yaşadı

Özgecan cinayetinden sonra gerek sosyal medyada gerekse de basında birçok tepki haberleri ve tepki mesajları yayınlandı. Bununla beraber ünlü isimlerde çeşitli kampanyalar düzenleyerek Özgecan ve ailesine destek olmak için girişimlerde bulundu. Bununla beraber bazı ünlülerde özellikle Instagram hesapları üzerinden tepki çekmeye başladı. Tepkilerin hedefinde olan isimlerden biri de şuanda Küba tatilinde olan Berna Laçin oldu. Özgecan olayından sonra fark etmeden bir tatilde mutlu anlarını paylaşan Berna Laçin’e bu paylaşımından dolayı tepki mesajları yağdırıldı. Başarılı oyuncu ise mesajları gördükten sonra bu konu için bir açıklama yaptı.
Yine Instagram sayfası üzerinden açıklama yapan Berna Laçin; “Şiddet sadece sokaklarda değil, sosyal medya bile şiddetle dolu. 10 gün sonra ilk defa, aktarma sırasında havaalanında internete girebildim. Şiddet dolu yorumlarla karşılaştım. Peki neden; Gencecik bir kızın vahşice katledilişinden haberim olmadan bir mutluluk fotoğrafı paylaştım diye! Kadın cinayetlerini durdurma platformunun destekçisi olduğum, birlikte yürüyüşlere katıldığım, gazetede sürekli kadın cinayetlerini yazdığım halde! Maalesef bu ülkede şiddete eğilim her yerde! Gerisi bahane.” Şeklinde bir açıklama yaptı. Açıklamanın ardından ise ünlü sime destek mesajları gönderilmeye başlandı. Takipçilerinin bu mesajlarına ise Berna Laçin teşekkür ederek cevap verdi. Şuan için tatilde olan ünlü ismin bu paylaşımları da büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Berna Laçin Gelen Tepkiler İçin Bir Açıklama Yaşadı
4.5 (89.77%) 485 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen’den Kar Altında Romantik Paylaşım başlıklı makalemizde Erhan Çelik Instagram, Gülben Ergen Instagram ve Instagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir