Instagram yarışmaları

Beymen Club Yeni Bir Instagram Yarışması Başlattı

Instagram görsel yönü sayesinde reklamlara daha elverişli platformların başında geliyor. Bunun yanında kullanıcı sayılarının da 400 milyon gibi dev rakamlara ulaşması Instagram’ın reklam için en iyi duraklardan biri haline gelmesini sağladı. Öyle ki birçok kullanıcı Instagram üzerinden artık bireysel reklamlarını bile yapabiliyor. Bunun yanında birçok dev markada daha az masraflı ve çok daha fazla kişiye ulaşılabilecek bir platform olduğu için genelde Instagram’ı tercih etmeye başladı. Adı yeni yeni duyulmaya başlayan birçok firmanın yanında zaten alanlarından rakipsiz hale gelmiş olan dev firmalarda artık Instagram’ı reklam için kullanmaya başladı.

Tabi bu platformda reklam sadece görsel ya da metinsel verilerle yapılmıyor. Tanıtıcı reklam türünün yanı sıra Instagram reklamlarında etkinlik ve yarışmalarda kullanılabiliniyor. İşte bu şekilde bir yöntem izleyen firmalardan birisi de Beymen Club. Filtresiz fotoğraf paylaşımına dikkat çekmek isteyen dev marka sırf doğal güzellikleri ön plana çıkarmak için yeni bir Instagram yarışmasına imza attı. Yarışmanın şartları ise oldukça basit. Kullanıcılar yaşadıkları şehirlerde en güzel şehir fotoğraflarını çekmeye çalışacak. Tabi bu fotoğraflarda hiçbir şekilde filtre uygulaması kullanılmayacak. Sıfır filtre ile yapılacak olan paylaşımlar ise özel oluşturulmuş etiket altından paylaşılacak. Birinciye 3000 TL İkinciye 2000 TL üçüncüye ise 1000 TL verilecek olan yarışma profesyonel bir ekip tarafından değerlendirilen sonuçlara göre sonlanacak.

 

 

Beymen Club Yeni Bir Instagram Yarışması Başlattı
4.3 (85%) 20 votes

Bir önceki yazımız olan Victoria Beckham Dikkatli Takipçilerinden Kaçamadı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Victoria Beckham ve Victoria Beckham Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Defne Samyeli Instagram'da Sert Eleştiride Bulundu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir