Instagram ünlüler

Beyonce Saldırıların Sorumlusu İlan Edildi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olarak gösterilen Amerika’da son bir haftadır işler istendiği gibi gitmiyor. Zira dünya devinde neredeyse iç savaşa yol açacak gelişmeler yaşandı. Olayın fitilini ise yine Amerika polisi ateşledi. Daha önce polislerin orantısız güç uyguladıkları ve özellikle ülkede yaşayan siyahilere karşı acımasızca silah kullandıkları iddia edilmiş hatta bu iddialar videolara yansımıştı. Geçtiğimiz hafta içerisinde de benzer bir durum daha yaşanmıştı. Amerikan polisi geçtiğimiz hafta içerisinde hem sevgilisinin yanında bir siyahi vatandaşı hem de yakaladıkları bir zanlıyı vurarak öldürmüştü.

Yaşanan bu gelişmeler ise ülkede kaosa neden oldu. Siyahi vatandaşlar konuya ilişkin birçok eylem düzenlerken bazı saldırganlar ise polislere ateş açarak 5 polisi öldürmüştü. Yaşanan olayın etkileri devam ederken birçok Amerikalı yaşanan olaydan ötürü dünya yıldızı Beyonce’yi sorumlu tuttu. Zira Beyonce siyahilerin vurulmasının ardından verdiği bir konseri yarıda kesmiş ve konserde kullandığı dev ekrana ölenlerin isimlerini yansıtmıştı. Ünlü ismin bu kararının ardından da Instagram hesabından halka harekete geçin şekilde paylaşımlar yapması Beyonce’nin insanları suça teşvik ettiği şeklinde yorumlandı. Yapılan yorumların ardından söz konusu paylaşımlara birçok kişi tepki mesajları gönderirken ünlü şarkıcı hakkında her hangi bir işlem uygulanıp uygulanmayacağı konusu da merak edilmeye başlandı. Zira paylaşımların suç unsuru teşkil edebileceği belirtiliyor.

Beyonce Saldırıların Sorumlusu İlan Edildi
4.5 (89.08%) 390 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yorumlarda Değişikliğe Gidiyor başlıklı makalemizde Instagram değişiklik, Instagram Yorum ve Instagram yorum engeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Direk Mesaj Linkleri Yenilendi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir