Sertaç Boztepe

Sertaç Boztepe İçin Duygusal Paylaşım

Bir dönemin ünlü modellerinden biri olan Sertaç Boztepe için duygusal paylaşımda bulunan eşi özlemini dile getirdi. Geçtiğimiz sene yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayata gözlerini yummuştu. Başarılı ismin ölümü ise başta sevenleri olmak üzere sanat dünyasının birçok kesimini de üzüntüye boğmuştu. Yakalandığı hastalığı bir türlü yenmeyen ünlü isim ölüm yıl dönümünde de unutulmadı. İlk olarak Sertaç Boztepe’nin eşi Instagram hesabı üzerinden eşiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak yaşadığı özlemi dile getirdi.

Yaşadığı özlemi paylaşımında “İsteğin hayatta ihtiyacı olan herkese umut ve ışık olmaktı. Başta Duru ve benim hayatıma ayrıca seninle tanışma şansına sahip herkese inan umut ve ışık oldun. Ve yol göstermeye devam ediyorsun. Yarın(bugün) bildiğimiz bedeninle geçirdiğin son gününü 1 yıl geride bırakmış oluyoruz. Ama sen, ben biliyoruz ki hep bizimlesin… Işık her zaman yolunu bulur.” İfadelerine yer vererek duyduğu özlemi bir kez daha gündeme getiren ünlü isim takipçilerinde de birçok mesaj aldı. Bununla beraber Sertaç Boztepe’nin iyi arkadaşlarından biri olan Ayşe Tolga’da yine Instagram hesabı üzerinden “Canımın içi, biliyorum zaman sadece bu dünyadaki biz ölümlülerin kafayı taktığı bir mevzu. Öğrendik tabi acının değil derslerin olduğunu, bazı kayıplarla insanın büyüdüğünü, hayatın hep kutlanması gereken en kutsal şey olduğunu, ne olursa olsun kalp kırmamak gerektiğini… kırdığını onarabilen olduğunda insan olduğunu, anlamak ve bir olmak için susmak gerektiğini öğrendik Can’ımın ta içi… Ama çok özledik. Gidişinin 1. Senesinde saygı, sevgi ve özlemle…” ifadelerini kullanarak arkadaşını unutmadığını bir kez daha dile getirdi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Sertaç Boztepe İçin Duygusal Paylaşım
4.5 (90.26%) 271 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram En Çok Paylaşım Yapılan Günü başlıklı makalemizde instagram, Instagram kullanıcı sayıları ve Instagram kullanım verileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Claudia Romani Instagram Paylaşımı Nedeniyle İşinden Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir