Instagram etkinlikler

Bornova Belediyesinden Instagram Yarışması

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Son dönemde özellikle ilçe belediyeleri sosyal medyaya yönelmeye başladı. Zira sosyal medya üzerinden hem ilçenin hem şehrin tanıtımını yapma fikrinin bu durumun nedeni olduğu da açık. Tabi birde sosyal medyanın gücünü ve erişebileceği kitlenin büyüklüğünü de düşünürsek yapılan çalışmaların ne denli bir etki yaratacağını da anlayabiliriz. İşte bu nedenlerdendir ki son olarak Bornova Belediyesi de bir sosyal medya etkinliği düzenlemeye karar verdi. Daha önce birkaç kez bu şekilde etkinlikler düzenleyen belediye bu kez Instagram’ı kullanmayı tercih etti.

Aslında bu etkinliğin bir yarışma şeklinde olduğunu da söyleyebiliriz. Söz konusu yarışmada amaç ise Bornova’yı Instagram platformunda tanıtmak. Bunun için harekete geçen belediye söz konusu Instagram yarışmasını düzenledi. 23 Kasım tarihinde başlayacak olan yarışmanın ise konusu oldukça basit. Zira bölgede yaşayan ve turist olan kişilerden Bornova’yı en iyi anlatan fotoğrafı çekmeleri isteniyor. Özel olarak oluşturulmuş sayfalarda paylaşılması istenen fotoğraflar ise jüri üyeleri tarafından sıkı bir denetimden geçiriliyor. Bunun yanında kullanıcıların da en çok beğendiği resimler ödüllendirilecek. İlk üç kişinin ödüllendirileceği ve İpad gibi ödüllerin yer aldığı yarışmaya ise 15 yaş üstü herkes katılabiliyor. Şimdiden ilgi görmeye başlayan yarışmanın ne kadar ilgi görmesine bağlı olarak yeniden düzenlenmesinin de gündem de olduğu biliniyor.

Bornova Belediyesinden Instagram Yarışması
4.5 (90%) 234 votes

Bir önceki yazımız olan InstaAgent Uygulaması Hakkında Yeni İddia başlıklı makalemizde InstaAgent, InstaAgent sahte çıktı ve InstaAgent Uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Android Güncellemesi Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir