Instagram ünlüler

Brittany Renner Takipçilerine Şov Yaptı

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Instagram üzerinden yapılan paylaşımlar her geçen gün biraz daha ilginç biraz daha şaşırtıcı olabiliyor. Özellikle birkaç yıldır ortaya çıkan popülerlik yarışı oldukça ilginç görüntülerin ve videoların Instagram’da paylaşılmasının en büyük nedenlerinden biri olarak görülebilir. Tabi bunun yanında zaten ünlü olan kişilerin de Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlar oldukça büyük beğeni toplamayı başarıyor. Bu yönde son yapılan paylaşım ise Brittany Renner’den geldi. Amerika’nın en ünlü modellerinden biri olan Brittany Renner söz konusu son paylaşımda bu kez ne fiziği ile ön plana çıkıyor ne de güzelliği ile.

Ünlü modelin bu kez ön plana çıktığı yönü ise pek de alışık olunmayan bir yeteneği. Hiç kimsenin beklemediği şekilde çok iyi top sektiren ve topla ilginç hareketler yapabilen Brittany Renner söz konusu paylaşımında da bu yeteneklerini gözler önüne serdi. Neredeyse bir futbolcu gibi topa hakim olmayı başara ünlü model yaptığı paylaşımdan sonra büyük beğeni almayı başardı. Bununla beraber paylaşımı ile birçok mesajda alan ünlü model söz konusu hareketler hakkında detayları da paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü modelin daha göstereceği ne gibi yetenekleri var bilinmez ama futbol konusunda pek de yabana atılmayacak biri olduğunu net bir şekilde kanıtlamış oldu. Yapılan yorumlardan da bunu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Brittany Renner Takipçilerine Şov Yaptı
4.6 (91.36%) 118 votes

Bir önceki yazımız olan Rıza Kocaoğlu Tribünde Şov Yaptı başlıklı makalemizde Göztepe şampiyon oldu, Instagram ünlüler ve Rıza Kocaoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir