Instagram ünlüler

Bu Tarz Benimde Yıldız Tilbe Heyecanı

Son günlerin en popüler yarışmalardan biri “Bu tarz benim” yarışması. Özellikle yarışmacıların büyük dikkat çektiği yarışmada artık ilk serinin finali de yaklaşıyor. İlk seri finalinin yapılmasına az bir süre kala her hafta eleme gecesi de yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta yaşanan eleme gecesinin konuğu ise farklı tarzı ve şarkıları ile beğeni toplayan Yıldız Tilbe oldu. Yıldız Tilbe yarışma boyunca büyük ilgi çekerken yarışmaya ilişkin Instagram paylaşımları da gecikmedi. Yıldız Tilbe’nin yer aldığı eleme gecesinde renkli anların Instagram’dan paylaşılması ise birçok kullanıcının beğenisini kazandı.

Kemal Doğulu tarafından yapılan Instagram paylaşımları tüm kullanıcılar ve Yıldız Tilbe’nin hayranlarından büyük beğeni alırken yarışmanın fanları da beğeni dolu mesajlar atmaya başladı. Beğeni dolu mesajların geldiği gece de ise hiç beklenmedik anlar yaşandı. Eleme kısmına gelen iki yarışmacı jüriyi oldukça üzdü. Ayşenur ve Gizem’in elenmesi için karşı karşıya kaldığı eleme gecesinde elenen isim Gizem oldu. Büyük bir üzüntü yaşayan Gizem jüri ile vedalaştıktan sonra yarışmadan ayrıldı. Final gecesine ise sadece bir eleme kaldı.

Bu Tarz Benimde Yıldız Tilbe Heyecanı
4.5 (90.02%) 415 votes

Bir önceki yazımız olan Felipe Melo’nun Eşi Instagram’dan İsyan Etti başlıklı makalemizde Felipe Melo, Felipe Melo Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Swarm Hesabını Tamamen Silme
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir