Instagram ünlüler

Bu Tarz Benim Programı Sürpiz Ünlü

Son günlerin en popüler yarışmalardan biri bu tarz benim programı ünlü bir ismi ağırlıyor. Özellikle yarışmacıların büyük dikkat çektiği yarışmada artık ilk serinin finali de yaklaşıyor. İlk seri finalinin yapılmasına az bir süre kala her hafta eleme gecesi de yaşanmaya devam ediyor. Bu hafta yaşanan eleme gecesinin konuğu ise farklı tarzı ve şarkıları ile beğeni toplayan Yıldız Tilbe oldu. Yıldız Tilbe yarışma boyunca büyük ilgi çekerken yarışmaya ilişkin Instagram paylaşımları da gecikmedi. Yıldız Tilbe’nin yer aldığı eleme gecesinde renkli anların Instagram’dan paylaşılması ise birçok kullanıcının beğenisini kazandı.

 

Kemal Doğulu tarafından yapılan Instagram paylaşımları tüm kullanıcılar ve Yıldız Tilbe’nin hayranlarından büyük beğeni alırken bu tarz benim programı fanlarından da beğeni dolu mesajlar atmaya başladı. Beğeni dolu mesajların geldiği gece de ise hiç beklenmedik anlar yaşandı. Eleme kısmına gelen iki yarışmacı jüriyi oldukça üzdü. Ayşenur ve Gizem’in elenmesi için karşı karşıya kaldığı eleme gecesinde elenen isim Gizem oldu. Büyük bir üzüntü yaşayan Gizem jüri ile vedalaştıktan sonra yarışmadan ayrıldı. Final gecesine ise sadece bir eleme kaldı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/tek-fotograf

Bu Tarz Benim Programı Sürpiz Ünlü
4.5 (90.02%) 415 votes

Bir önceki yazımız olan Felipe Melo Instagram Paylaşımları başlıklı makalemizde Felipe Melo, Felipe Melo Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Yorum Sorunu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir