Burak Yılmaz Instagram

Burak Yılmaz Darp İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Galatasaray’da oldukça başarılı sezonlar geçiren Burak Yılmaz geçtiğimiz ara dönemde Çin’e transfer olmuştu. Başarılı sporcu için alınan bu karar gündem olmuş ve Burak Yılmaz’ın da beklemeden Çin’e gittiği öğrenilmişti. Hali hazırda Çin’de futbol hayatını devam ettiren ünlü futbolcu için geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir açıklama yapıldı. Bu kez ünlü futbolcunun işi hakkında değil özel yaşamı hakkında yapılan açıklamayla beraber ünlü futbolcunun eşine şiddet gösterdiği ve bu nedenle de boşandıkları belirtilmişti.

Boşanma iddiaları ise sosyal medyada ve yazılı basında da geniş yer bulmaya başladı. Bununla beraber eşi hamile olduğu dönemde başarılı futbolcunun eşine şiddet uyguladığı da iddia edildi. Tüm bu iddialara ise Burak Yılmaz Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla cevap verdi. Söz konusu paylaşımında “İstem Yılmaz, çocuklarımın annesidir. Hangi ruh halinde, hangi düşüncede olursa olsun yaptığı şeyler veya söylemlerinden bağımsız olarak iki evladımızın ve eşimin sağlıklı ve huzurlu olması benim için her şeyden önemlidir. Yazılanlar ve yazılacaklar dahil olmak üzere bu konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmayacağımı herkesin bilmesini isterim.” İfadelerine yer veren başarılı futbolcu bundan sonra da konu hakkında hiçbir açıklamada bulunmayacağını belirtti. Yıldız futbolcunun bu kararı sonrasında sosyal medyadan kendisine yöneltilen sorular ise cevapsız kaldı.

Burak Yılmaz Darp İddialarını Instagram Hesabından Cevapladı
4.5 (89.8%) 249 votes

Bir önceki yazımız olan Messenger’dan Sonra Instagram İçinde Şifreleme Adımı Gelecek Mi? başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram şifreleme ve Messenger uçtan uca şifre hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Videosunu Tersten Oynatma
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir