Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı

Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Bir dönem yaptığı şarkılar ile oldukça büyük üne kavuşan Burcu Güneş rekor kıran şarkılarının ardından son dönemde biraz daha az duyulur hale geldi. Çok fazla yeni albüm yapmayan ve bir süredir sessizliğini koruyan başarılı ses sanatçısının be hali hakkında bazı iddialarda ortaya atılmaya başlandı. Söz konusu iddiaları ilk olarak ortaya atan ise ünlü bir gazete oldu.

Gazete tarafından yayınlanan söz konusu habere göre Burcu Güneş bir süredir konser veremiyor. Bu nedenle para sıkıntısı içerisinde olan ünlü isim yeni albümlerini de çıkaramıyor. İşte bu haberlerle bir anda hayranlarını üzen Burcu Güneş ise kısa sürede konu hakkında açıklama yaptı. Söz konusu açıklamayı Instagram hesabından yapan ünlü isim “ Sevgili dinleyenlerim; Geçen gün bir gazetede hakkımda çıkan ve içeriğinde “konser veremiyor, albüm yapmak için sponsor arıyor” tarzında cümlelerin yer aldığı bir habere rastlarsanız bilin ki gerçeği yansıtmamaktadır. Bu hafta vermiş olduğum konserler, söz konusu gazete de dahil olma üzere birçok gazete ve sitede yer aldı. Bu yüzden bu uydurmalara sadece gülüp geçilmesi gerekiyor. Beni iyi takip eden sevenlerim de her yıl ne kadar konser verdiğimi, her albümde daha iyisine ulaşmak gayemi bilirler. Son yıllarda çıkan güzel başarılara imza atmış işler de aşikarken, bunca yıllık profesyonel müzik hayatımdaki yolculuğumda bana eşlik eden; yol arkadaşım olan siz değerli sevenlerime duymuş olduğum saygı ve sevgiden dolayı bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Yakında, çok seveceğinizi düşündüğüm birçok yeni proje hazırlıkları devam ediyor. GNL ailesi ile çalışmalarımız da hala devam ediyor. Ben çok heyecanlıyım. Kavuşmamıza az kaldı. Sizi Seviyorum.”

Paylaşımları İle Hayranlarının Dikkatini Çekti

Devamında bir görüntü paylaşarak, “Ülkemizin gazetecilik ve yayıncılık anlayışında yalan da olsa bir dedikodu veya olumsuz haberler kısa sürede duyuluyor maalesef.. Olumluları göstermeye ise pek de değmez gibi bakılıyor. Haber değeri yokmuş gibi.. Bu yalan haber bazılarınızın yardım etme teklifi ve isteğine yol açtı. Çok tatlısınız. Güzel kalplerinize teşekkür ederim. Allah’a şükür maddi durumum iyi ve hayatımda her şey yolunda.. Yeni üretimler sürprizler de yolda.. Çok yakında görüşmek üzere” notunu düştü.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/retweet

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
4.5 (89.65%) 230 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir