Instagram ünlüler

Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı

Bir dönem yaptığı şarkılar ile oldukça büyük üne kavuşan Burcu Güneş rekor kıran şarkılarının ardından son dönemde biraz daha az duyulur hale geldi. Çok fazla yeni albüm yapmayan ve bir süredir sessizliğini koruyan başarılı ses sanatçısının be hali hakkında bazı iddialarda ortaya atılmaya başlandı. Söz konusu iddiaları ilk olarak ortaya atan ise ünlü bir gazete oldu.

Gazete tarafından yayınlanan söz konusu habere göre Burcu Güneş bir süredir konser veremiyor. Bu nedenle para sıkıntısı içerisinde olan ünlü isim yeni albümlerini de çıkaramıyor. İşte bu haberlerle bir anda hayranlarını üzen Burcu Güneş ise kısa sürede konu hakkında açıklama yaptı. Söz konusu açıklamayı Instagram hesabından yapan ünlü isim “ Sevgili dinleyenlerim; Geçen gün bir gazetede hakkımda çıkan ve içeriğinde “konser veremiyor, albüm yapmak için sponsor arıyor” tarzında cümlelerin yer aldığı bir habere rastlarsanız bilin ki gerçeği yansıtmamaktadır. Bu hafta vermiş olduğum konserler, söz konusu gazete de dahil olma üzere birçok gazete ve sitede yer aldı. Bu yüzden bu uydurmalara sadece gülüp geçilmesi gerekiyor. Beni iyi takip eden sevenlerim de her yıl ne kadar konser verdiğimi, her albümde daha iyisine ulaşmak gayemi bilirler. Son yıllarda çıkan güzel başarılara imza atmış işler de aşikarken, bunca yıllık profesyonel müzik hayatımdaki yolculuğumda bana eşlik eden; yol arkadaşım olan siz değerli sevenlerime duymuş olduğum saygı ve sevgiden dolayı bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Yakında, çok seveceğinizi düşündüğüm birçok yeni proje hazırlıkları devam ediyor. GNL ailesi ile çalışmalarımız da hala devam ediyor. Ben çok heyecanlıyım. Kavuşmamıza az kaldı. Sizi Seviyorum.”

Paylaşımları İle Hayranlarının Dikkatini Çekti

Devamında bir görüntü paylaşarak, “Ülkemizin gazetecilik ve yayıncılık anlayışında yalan da olsa bir dedikodu veya olumsuz haberler kısa sürede duyuluyor maalesef.. Olumluları göstermeye ise pek de değmez gibi bakılıyor. Haber değeri yokmuş gibi.. Bu yalan haber bazılarınızın yardım etme teklifi ve isteğine yol açtı. Çok tatlısınız. Güzel kalplerinize teşekkür ederim. Allah’a şükür maddi durumum iyi ve hayatımda her şey yolunda.. Yeni üretimler sürprizler de yolda.. Çok yakında görüşmek üzere” notunu düştü.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Shia LaBeouf Instagram Hesabından Paylaştığı Olay Fotoğraf

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/retweet

Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
4.5 (89.65%) 230 votes

Bir önceki yazımız olan Tinder Dev Bir Anlaşma İle Instagram Desteğini Aldı başlıklı makalemizde instagram, Tinder ve Tinder Instagram anlaşması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir