Instagram ünlüler

Buse Terim’den Instagram Takipçisine Şok

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Fatih Terim’in kızı olarak ünlenmesine rağmen kısa sürede kendi işinde yakaladığı başarıyla anılmaya başlanan ünlü moda danışmanı Buse Terim yakaladığı popülerliği giderek arttırıyor. Tüm bunlarla beraber yavaş yavaş büyük markalara stil danışmanlığı yapmaya başlayan ünlü isim sosyal medyada da takipçi sayısını bir hayli arttırmaya başladı. Sadece kendi ile ilgili değil moda hakkında bilgi vermek içinde sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan ünlü isim bu yönü ile takipçi sayısını epey bir katladı. Özellikle Instagram paylaşımlarıyla büyük beğeni kazanan Buse Terim 1 milyon takipçi sınırını da geçti.

Tabi bu rakam ünlü ismin yaptığı paylaşımlara daha fazla dikkat edilmesine neden olmaya başladı. Hal böyle olunca bazı paylaşımlarda Buse Terim’i zorlamıyor değil. Son yaptığı Amerika paylaşımı da bu duruma en büyük örneklerden birini oluşturdu. Zira başarılı isim son paylaşımında eşi ile çekilmiş bir selfiesini kullanarak yer bildirimi yaptı. Asıl ilginç olan olay ise sonradan ortaya çıktı. Ünlü isim yer bildiriminde “Bottega del Vino” adlı bir restoranda olduğunu belirtmişti. Fakat bir takipçisi bunun yalan olduğunu ve söz konusu selfiede yer alan mekanın Apple binasının önü olduğunu söyledi. Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından ünlü isim paylaşımını da değiştirdi. Fakat Buse Terim intikam almayı da ihmal etmedi. Söz konusu yorumu yapan takipçisinin yanlış yer bildirimi yaptığı bir fotoğrafını bulan moda danışmanı Instagram hesabından yorum olarak durumu paylaştı.

Buse Terim’den Instagram Takipçisine Şok
4.6 (92.46%) 61 votes

Bir önceki yazımız olan Heidi Klum Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Heidi Klum, Heidi Klum Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Parma Küme Düşürüldü Sosyal Medya Yıkıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir