Instagram ünlüler

Büşra Pekin Instagram Hesabından Son Halini Paylaştı Olay Oldu

İlk olarak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu Büşra Pekin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf olay oldu. Büşra Pekin BKM Mutfak oyuncularıyla beraber kısa sürede büyük üne kavuşmayı başarmıştı. Televizyonda yakaladığı başarının ardından oyunculuğa daha profesyonel bir şekilde devam etti. Ünlü oyuncu kısa süre sonra adını sinema filmleriyle duyurmaya başlamıştı. Bu süreç içerisinde fiziksel olarak görüntüsü de bir hayli değişen ünlü oyuncu ciddi oranda kilo vermiş ve takipçilerini epey bir şaşırtmıştı.

Yeni bir sinema filmi çalışması olan ve bununla beraber televizyonda da yeni bir programa daha başlayan Büşra Pekin kilo vermeye de devam etti. Öyle ki büyük oranda beğeni toplayan Instagram hesabından ünlü ismin son yaptığı paylaşımlar gündem olmayı başardı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hiç filtre kullanmadığını sadece makyaj yaptığını belirten ünlü oyuncu güzelliğiyle tüm takipçilerinin takdirini topladı. Kısa süre içerisinde binlerce beğeni alan paylaşımda Büşra Pekin’in iyiden iyiye zayıflaması da gözlerden kaçmadı. Söz konusu paylaşım hakkında birçok yorum yapılmasına rağmen konu hakkında çok fazla açıklama yapmayan başarılı oyuncu ise makyözüne teşekkür etmekle yetindi. Hali hazırda “Buyur Bir De Burdan Bak” isimli programa katılan ünlü oyuncunun sinema filmi için vereceği tarihte merak konusu oldu. Zira bu yönde henüz Büşra Pekin’den bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/trend-topic

Büşra Pekin Instagram Hesabından Son Halini Paylaştı Olay Oldu
4.4 (88.81%) 352 votes

Bir önceki yazımız olan 50 Cent Instagram Paylaşımı İle Olay Oldu başlıklı makalemizde 50 Cent, 50 Cent Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Video Sesi Kapanmıyor Hala Oynamaya Devam Ediyor Hatası Çözümü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir