Instagram ünlüler

Cadılar Bayramı Partisine Heidi Klum Damgasını Vurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Amerika’da geçtiğimiz hafta sonu cadılar bayramı heyecanı yaşandı. Her sene büyük kutlamalara sahne olan gelenek bu senede birçok organizasyonla kutlandı. En merak edilen organizasyon ise Amerika’da düzenlenen ve birçok ünlü ismin katıldığı cadılar bayramı partisi oldu. Birçok ünlü ismin değişik kostümlerle katıldığı partide ilginç görüntülerde sahnelendi. Tanımakta zorlandığımız birçok ünlü ismin yer aldığı partiye ise damga vuran ünlü model ve sunucu Heidi Klum oldu. Daha önce Instagram hesabından paylaşımlar yapan ve cadılar bayramı için sıkı bir hazırlığın içerisine girdiğini söyleyen ünlü isim yaptığı paylaşımla şok etmişti.

Zira ünlü model tüm vücuduna plastik makyaj uygulanırken çekilmiş pozlarını paylaşmıştı. Paylaşılan fotoğrafların ardından ünlü model hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialarda ne gibi bir sürpriz yapacağı tahmin edilmeye çalışan ünlü modelin kimi canlandırılacağı ise merak konusu olmuştu. Ünlü ismin bu paylaşımından sonra ise katıldığı partide ise nasıl bir çalışma yaptığı ortaya çıktı. Çizgi film yıldızı Jessica Rabbit’e dönüştürülen güzel yıldız geceye damga vurdu. Plastik makyajın sınırlarının zorlandığı çalışma sonrasında Heidi Klum’un sosyal medya hesapları da mesaj yağmuruna tutuldu. Geceden sonra yaptığı hazırlığa ilişkin tüm fotoğrafları Instagram hesabından paylaşana ünlü model bir kez daha büyük beğeni toplamayı başardı. Ünlü yıldızın yaptığı çalışmanın ise dünyaca ünlü isimler ile yürütüldüğü ortaya çıktı.

Cadılar Bayramı Partisine Heidi Klum Damgasını Vurdu
4.4 (88.58%) 303 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz’dan 10 Milyon Takipçi Kutlaması başlıklı makalemizde Cem Yılmaz, Cem Yılmaz Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Şifre Hatası Çoğalmaya Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir