Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi

Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram’ın en çok konuşulan isimlerinden biri Çağla Şikel. Boşandıktan sonra Instagram hesabını görünür konuma getiren Çağla Şikel’in bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise yaptığı paylaşımlar. Daha önce birçok kez iddialı cesur pozlarıyla paylaşımlar yapan ünlü isim şimdi ise hakkında çıkan iddialara verdiği sert cevaplarla gündemde. Söz konusu iddia ise Çağla Şikel, Emre Altuğ’dan boşandığı andan itibaren ortaya atılmaya başlandı. İddialara göre gizemli bir sevgilisi olduğu söylenen Çağla Şikel artık gizemli sevgilisiyle beraber görüntülerde vermeye başladı. Tüm bu iddialarla basına da yansıyan ünlü isim sonunda dayanamadı ve bir açıklama yaptı.

Instagram üzerinden yaptığı açıklamada “Aman da benim gizemli arkadaşım aman da benim ismini açıklamadığım esrarengiz insan. Yıllardır sabahları makyajımı ve kaş konturumu yapan can dostum Burçin Göksü… Bilen bilir zaten.” İfadelerini kullanan ünlü isim artık bu tür haberlerden sıkıldığını da dile getirdi. Instagram takipçilerinin desteği alan Çağla Şikel ise bu haberlerin ardından artık yasal işlemlere başvuracağını da dile getirdi. Ünlü isim hakkında ortaya atılan bu iddialar gerçek mi yoksa ünlü ismin de dediği gibi tüm bu iddialar asılsız mı bilinmez ama Çağla Şikel açıklamalarıyla daha uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalacak gibi.

Çağla Şikel Instagram Paylaşımları ile Takipçi Sayısını Her Geçen Gün Yükseltiyor

Emre Altuğ ile ayrıldıktan sonra Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü isim Çağla Şikel, yaptığı paylaşımlarla da beğeni toplamaya başladı. Genelde annelik ve aile temalı paylaşımlar yapan ünü sunucu son dönemde yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinden büyük oranda beğeni kazandı. Zira ünlü isim son paylaşımında otel önünde bulduğu bir kedi yavrusunu sahiplendiğini duyurmuştu. Annelik duygusunu öne çıkardığını öne sürdüğü yavru kediye sür verdiği görüntüleri de Instagram hesabından paylaşan ünlü isim kısa süre sonra tüm yavrulara ve yavruların annesine de ulaşmayı başarmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Hem anne kedi hem de yavru kediler ile beraber çektirdiği fotoğraf büyük beğeni toplayan ünlü isim bugün yaptığı paylaşımda ise takipçilerini üzdü. Zira Çağla Şikel son paylaşımında yavru kedilerin annesinin öldüğünün haberini verdi. Paylaşımına “İstanbul’a dönünce kötü haberi aldım. Yavrularımızın annesini kaybettik. Yine de yavruların yaşaması bizi mutlu ediyor olsa da bir anneye ihtiyaçları vardı ve bugün bir süt annesi bulundu şükürler olsun. Hiç yadırgamamışlar emiyorlar mis gibi ama beni de gece zorlayan minik yavruyu hatırlayacaksınız o biraz sıkıntılıymış.”  İfadelerini ekleyen ünlü isim takipçilerini de duygulandırdı. Daha önce paylaştığı yavru kedinin de yaşam mücadelesi verdiğini belirten Çağla Şikel kedilerin durumunu da yakından takip ettiğini belirtti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum

Uzunca bir süre evliliklerine devam eden Çağla Şikel Ve Emre Altuğ çifti iki çocukları ile oldukça mutlu oldukları düşünülen ünlü çift Çağla Şikel ve Emre Altuğ şok bir karar ile ayrılmışlardı. Nedeni hala net olarak bilinmeyen bir şekilde birden boşanan ünlü çift hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Söz konusu iddiaları sürekli yalanlayan çift ise görünen o ki bir türlü bir birlerini unutamıyor. Zira sürekli yaptıkları Instagram paylaşımlarında geçen kelimeler bu iddiaların biraz daha değer kazanmasını sağlasa da bu konuda iki taraftan da sürekli yalanlama geliyor.

Her ne kadar ikili sürekli bu paylaşımları yalanlasa da son yaptıkları tatil paylaşımlarında da birbirlerine bir gönderme olduğu gözlerden kaçmadı. İlk olarak Çağla Şikel oğulları ile birlikte yaptığı Instagram paylaşımına “Annem ne güzel yakalıyor pozları…” yorumunu yaparak tatile annesi ile çıktığını belirtmişti. Tatili ile ilgili bu şekilde birkaç paylaşım daha yapan ünlü ismin bu paylaşımlarına takipçileri ise “yalnız olduğunu göstermek istiyor” yorumları yapmıştı. Bu yorumlar hakkında konuşmayan Çağla Şikel’e bir cevapta Emre Altuğ’dan geldi. Aynı şekilde Instagram paylaşımı yaparak tatilde olduğunu belirten Emre Altuğ da havuz başında çektiği fotoğrafı paylaşarak “Günaydın. Bilin bakalım o tek başına öksüz duran şezlong kimin? Tabii ki benim.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımı ise ünlü ismin takipçileri Çağla Şikel’e gönderme olarak algıladı. Paylaşımlardan sonra ünlü isimlerin takipçileri yeniden bir araya gelme durumu olup olmadığı konusunda birçok mesaj gönderse de ne Emre Altuğ ne de Çağla Şikel’den bu konuda bir açıklama gelmedi.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi
4.5 (89.23%) 78 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir