Instagram ünlüler

Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Instagram’ın en çok konuşulan isimlerinden biri Çağla Şikel. Boşandıktan sonra Instagram hesabını görünür konuma getiren Çağla Şikel’in bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise yaptığı paylaşımlar. Daha önce birçok kez iddialı cesur pozlarıyla paylaşımlar yapan ünlü isim şimdi ise hakkında çıkan iddialara verdiği sert cevaplarla gündemde. Söz konusu iddia ise Çağla Şikel, Emre Altuğ’dan boşandığı andan itibaren ortaya atılmaya başlandı. İddialara göre gizemli bir sevgilisi olduğu söylenen Çağla Şikel artık gizemli sevgilisiyle beraber görüntülerde vermeye başladı. Tüm bu iddialarla basına da yansıyan ünlü isim sonunda dayanamadı ve bir açıklama yaptı.

Instagram üzerinden yaptığı açıklamada “Aman da benim gizemli arkadaşım aman da benim ismini açıklamadığım esrarengiz insan. Yıllardır sabahları makyajımı ve kaş konturumu yapan can dostum Burçin Göksü… Bilen bilir zaten.” İfadelerini kullanan ünlü isim artık bu tür haberlerden sıkıldığını da dile getirdi. Instagram takipçilerinin desteği alan Çağla Şikel ise bu haberlerin ardından artık yasal işlemlere başvuracağını da dile getirdi. Ünlü isim hakkında ortaya atılan bu iddialar gerçek mi yoksa ünlü ismin de dediği gibi tüm bu iddialar asılsız mı bilinmez ama Çağla Şikel açıklamalarıyla daha uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalacak gibi.

Emre Altuğ ile ayrıldıktan sonra Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanan ünlü isim Çağla Şikel, yaptığı paylaşımlarla da beğeni toplamaya başladı. Genelde annelik ve aile temalı paylaşımlar yapan ünü sunucu son dönemde yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinden büyük oranda beğeni kazandı. Zira ünlü isim son paylaşımında otel önünde bulduğu bir kedi yavrusunu sahiplendiğini duyurmuştu. Annelik duygusunu öne çıkardığını öne sürdüğü yavru kediye sür verdiği görüntüleri de Instagram hesabından paylaşan ünlü isim kısa süre sonra tüm yavrulara ve yavruların annesine de ulaşmayı başarmıştı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  2018-2019 Dns Adresleri Güncel Yeni Hızlı

Hem anne kedi hem de yavru kediler ile beraber çektirdiği fotoğraf büyük beğeni toplayan ünlü isim bugün yaptığı paylaşımda ise takipçilerini üzdü. Zira Çağla Şikel son paylaşımında yavru kedilerin annesinin öldüğünün haberini verdi. Paylaşımına “İstanbul’a dönünce kötü haberi aldım. Yavrularımızın annesini kaybettik. Yine de yavruların yaşaması bizi mutlu ediyor olsa da bir anneye ihtiyaçları vardı ve bugün bir süt annesi bulundu şükürler olsun. Hiç yadırgamamışlar emiyorlar mis gibi ama beni de gece zorlayan minik yavruyu hatırlayacaksınız o biraz sıkıntılıymış.”  İfadelerini ekleyen ünlü isim takipçilerini de duygulandırdı. Daha önce paylaştığı yavru kedinin de yaşam mücadelesi verdiğini belirten Çağla Şikel kedilerin durumunu da yakından takip ettiğini belirtti.

Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi
4.5 (89.23%) 78 votes

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Adresi başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir