Instagram ünlüler

Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi

Instagram’ın en çok konuşulan isimlerinden biri Çağla Şikel. Boşandıktan sonra Instagram hesabını görünür konuma getiren Çağla Şikel’in bu kadar çok konuşulmasının nedeni ise yaptığı paylaşımlar. Daha önce birçok kez iddialı cesur pozlarıyla paylaşımlar yapan ünlü isim şimdi ise hakkında çıkan iddialara verdiği sert cevaplarla gündemde. Söz konusu iddia ise Çağla Şikel, Emre Altuğ’dan boşandığı andan itibaren ortaya atılmaya başlandı. İddialara göre gizemli bir sevgilisi olduğu söylenen Çağla Şikel artık gizemli sevgilisiyle beraber görüntülerde vermeye başladı. Tüm bu iddialarla basına da yansıyan ünlü isim sonunda dayanamadı ve bir açıklama yaptı.

Instagram üzerinden yaptığı açıklamada “Aman da benim gizemli arkadaşım aman da benim ismini açıklamadığım esrarengiz insan. Yıllardır sabahları makyajımı ve kaş konturumu yapan can dostum Burçin Göksü… Bilen bilir zaten.” İfadelerini kullanan ünlü isim artık bu tür haberlerden sıkıldığını da dile getirdi. Instagram takipçilerinin desteği alan Çağla Şikel ise bu haberlerin ardından artık yasal işlemlere başvuracağını da dile getirdi. Ünlü isim hakkında ortaya atılan bu iddialar gerçek mi yoksa ünlü ismin de dediği gibi tüm bu iddialar asılsız mı bilinmez ama Çağla Şikel açıklamalarıyla daha uzun süre sosyal medyanın gündeminde kalacak gibi.

Çağla Şikel Instagram Paylaşımıyla İddialara Yanıt Verdi
4.5 (89.23%) 78 votes

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar’dan Göçmen İsyanı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir