Instagram ünlüler

Çağla Şikel Ve Emre Altuğ Bir Kez Daha Kafaları Karıştırdı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Uzunca bir süre evliliklerine devam eden Çağla Şikel Ve Emre Altuğ çifti iki çocukları ile oldukça mutlu oldukları düşünülen ünlü çift Çağla Şikel ve Emre Altuğ şok bir karar ile ayrılmışlardı. Nedeni hala net olarak bilinmeyen bir şekilde birden boşanan ünlü çift hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Söz konusu iddiaları sürekli yalanlayan çift ise görünen o ki bir türlü bir birlerini unutamıyor. Zira sürekli yaptıkları Instagram paylaşımlarında geçen kelimeler bu iddiaların biraz daha değer kazanmasını sağlasa da bu konuda iki taraftan da sürekli yalanlama geliyor.

Her ne kadar ikili sürekli bu paylaşımları yalanlasa da son yaptıkları tatil paylaşımlarında da birbirlerine bir gönderme olduğu gözlerden kaçmadı. İlk olarak Çağla Şikel oğulları ile birlikte yaptığı Instagram paylaşımına “Annem ne güzel yakalıyor pozları…” yorumunu yaparak tatile annesi ile çıktığını belirtmişti. Tatili ile ilgili bu şekilde birkaç paylaşım daha yapan ünlü ismin bu paylaşımlarına takipçileri ise “yalnız olduğunu göstermek istiyor” yorumları yapmıştı. Bu yorumlar hakkında konuşmayan Çağla Şikel’e bir cevapta Emre Altuğ’dan geldi. Aynı şekilde Instagram paylaşımı yaparak tatilde olduğunu belirten Emre Altuğ da havuz başında çektiği fotoğrafı paylaşarak “Günaydın. Bilin bakalım o tek başına öksüz duran şezlong kimin? Tabii ki benim.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımı ise ünlü ismin takipçileri Çağla Şikel’e gönderme olarak algıladı. Paylaşımlardan sonra ünlü isimlerin takipçileri yeniden bir araya gelme durumu olup olmadığı konusunda birçok mesaj gönderse de ne Emre Altuğ ne de Çağla Şikel’den bu konuda bir açıklama gelmedi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/post-fotograf-begeni


Bir önceki yazımız olan İrem Derici Eşini Instagram Hesabından Fırçaladı başlıklı makalemizde Instagram ünlü paylaşımları, Instagram ünlüler ve İrem Dereci hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir