Instagram fenomenleri

Cansu Taşkın Instagram Hesabından Yeni Filmini Paylaştı

Yaptığı paylaşımlar ve fiziği ile sosyal medyanın fenomenlerinden biri olarak bilinen Cansu Taşkın Instagram hesabından takipçilerine yeni haberler vermişti. Çin’de düzenlenen güzellik yarışmasında ülkemizi temsil edeceğini duyuran sosyal medya fenomeni böylelikle kendisine duyulan ilgiyi biraz daha arttırmıştı. Bu paylaşımlardan ve güzellik yarışmasından sonra ise Cansu Taşkın’a yeni teklifler gelmeye başladı. Instagram fenomeni gelen bu teklifler içerisinden ise birini sonunda kabul etti. Ünlü isim yeni bir sinema filmi ile sevenleriyle buluştu.

8 Nisan tarihinde vizyona girmesi beklenen film için ise konuşmalar şimdiden başladı. Zira Instagram fenomeni Cansu Taşkın’da filme ait ilk paylaşımlarını yapmaya başladı. Söz konusu ilk paylaşımında filmin fragmanını kullanan ünlü isim takipçilerinden de mesajları beklediğini dile getirdi. Filmin fragmanı beğenilmiş olacak ki ünlü ismin yaptığı paylaşıma birçok yorum gönderildi. Gönderilen yorumlarda ise genel olarak beğeni ifadelerinin yer alması gündem oldu. Şimdiden Cansu Taşkın sayesinde adından söz ettirmeye başlayan film ise merak konusu haline geldi. Filmi izlemek için biraz daha beklemek gerektiğini de hatırlatalım. Zira “Bambaşka” adı ile beyaz perdede yer alacak olan filmin ilk gösterimi 8 Nisan’da.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Cansu Taşkın Instagram Hesabından Yeni Filmini Paylaştı
4.5 (90.46%) 197 votes

Bir önceki yazımız olan Buse Terim Instagram Takipçisine Şok başlıklı makalemizde Buse Terim, Buse Terim Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Deniz Seki Dostu Gülben Ergen'den Mektup
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir