Instagram ünlüler

Carmen Dickman Instagram Taktiğiyle Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Kadına karşı şiddet son yıllarda sadece ülkemizde değil tüm dünyada artış göstermeye başladı. Carmen Dickman Instagram paylaşımları takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor. Her ne kadar yasalara bu konu hakkında yeni maddeler eklense de bir türlü yaşanan olayların önüne geçmek mümkün olmuyor. Üstelik kadına karşı şiddeti sadece fiziki olarak da düşünmemek gerekiyor. Sosyal medya üzerinden de birçok kadına karşı taciz ve sözlü şiddet olayları yaşanmaya devam ediyor. İşte bu durumun son örneklerinden birisi de Carmen Dickman. Henüz yeni yeni ünlü olmaya başlayan başarılı model Instagram paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Cesur paylaşımlarıyla ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü isim söz konusu paylaşımları sonrasında da bir takım takipçileri tarafından taciz edilmeye başlandı.

Hemen her paylaşıma taciz mesajları gelmesinden sonra Carmen Dickman’ın başvurduğu yöntem ise sosyal medyayı salladı. Zira genç model gelen taciz mesajlarından sonra mesajları gönderen kullanıcıları tek tek tespit etti. Asıl mesela ise bundan sonra yaşananlar. Zira ünlü isim tespit ettiği tüm bu kullanıcılara en çirkin haliyle fotoğraflarını çekip gönderdi. Çirkin paylaşımlarıyla kullanıcıların kendisine olan ilgisini azaltmak ve tepkisini dile getirmek isteyen ünlü isim sosyal medyadan da büyük oranda destek gördü. Birçok kullanıcı başarılı ismin yaptığı paylaşımlar sonrasında konu hakkında destek mesajları gönderdi. Kendisini taciz eden kullanıcılar için her hangi bir yasal yola başvuracak mı bilinmez ama Carmen Dickman kullandığı bu yöntem ile daha uzun süre gündemde kalmayı başaracak gibi. Zira konu sosyal medyada yeni bir tartışmanın başlamasına da neden oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Carmen Dickman Instagram Taktiğiyle Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu
4.3 (86.32%) 38 votes

Bir önceki yazımız olan Emirates Havayolu Instagram Paylaşımı İle Bir İlke İmza Attı başlıklı makalemizde Emirates Havayolu, Emirates Havayolu Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Tavsiye Alma Nedir? Nasıl Kullanılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir