Instagram ünlüler

Caroline Giraud Koç Instagram Paylaşımıyla Duygulandırdı

Türkiye ve hatta dünya çapında en büyük firmalardan biri Koç Holding olarak biliniyor. Birçok alanda hizmet veren ve birçok alanda şirketler sahibi olan dev firma kadar firmanın varisleri de oldukça ünlü. Özellikle üçüncü kuşak varisler Mustafa Koç, Ali Koç gibi isimler sadece iş dünyasında değil sanat dünyasında da tanınan ünlü isimler olarak biliniyor. Geçtiğimiz günlerde ise bu isimlerden Mustafa Koç için üzücü bir haber gelmişti. Hali hazırda şirketin başındaki isim olarak gösterilen Mustafa Koç evinde spor yaparken kalp krizi geçirmiş ve çok mücadele edilmesine karşın hayata döndürülememişti.

Geçirdiği kriz sonucu hayatını kaybeden ünlü isim arkadaşlarını ve çevresini derin bir yasa boğmuştu. Tüm ülkede üzüntüyle karşılanan haber sonrasında ise gözler ünlü iş adamının ailesine çevrilmişti. Oldukça üzüntülü olan ailesi ise Mustafa Koç’un ölümünden sonra sessizliğe bürünmüştü. Bu bağlamda ünlü ismin eşi de olaydan kısa bir süre sonra ilk defa düşüncelerini Instagram paylaşımıyla dile getirdi. Mustafa Koç’un bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına “Güzel temennileriniz, samimi mesajlarınız ve sitaişkar sözleriniz için ne kadar duygulandığımızı, onur ve gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Mustafa birçok insanın hayatını etkiledi, onu ömür boyunca güzel anılarımızla kalbimizde yaşatmaya devam edeceğiz. Nur içinde yat Papili. Caroline, Esra, Aylin” ifadelerini ekleyerek duygularını dile getirdi. Bu süreçte kendisine destek olan herkese teşekkür eden Caroline Koç herkesi duygulandırdı.

Caroline Giraud Koç Instagram Paylaşımıyla Duygulandırdı
4.4 (88.91%) 110 votes

Bir önceki yazımız olan Pembe Kurdele Projesi Best Business Awards Ödülünü Aldı başlıklı makalemizde Pembe Kurdele, Pembe Kurdele Instagram ve Pembe Kurdele ödül hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Beren Saat Instagram’a Geri Döndü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir