Instagram ünlüler

Cem Yılmaz Filmi Hakkındaki İlk İpuçlarını Verdi

Türk sineması her geçen gün biraz daha fazla gelişmeye devam ediyor. Eski filmlere oranla son dönemde çıkan filmlerin aldıkları gişe oranlarına baktığımız zaman bu durumu net bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan film reklamları da bunda oldukça etkili. Hal böyle olunca artık birçok ünlü isimde artık filmlerini ilk olarak sosyal medya aracılığı ile duyurmaya başladı. İlk olarak Şahan Gökbakar bu bağlamda yeni filmi hakkında ki ilk detayları Instagram hesabından yayınlamış ve farklı tarzda bir film ile geleceğini duyurmuştu. Şahan Gökbakar’ı takip eden ise Ata Demirer olmuş ve oda yepyeni bir komedi filmine ait fotoğrafları paylaşmıştı.

İki ünlü komedyenin yeni film duyurusundan sonra ise gözler bu iki komedyenin en büyük rakiplerinden biri olan Cem Yılmaz’a çevrilmişti. En son “Pek Yakında” filmi ile seyircinin karşısına çıkan ancak istediği başarıyı yakalayamayan Cem yılmaz şimdi ise yeni bir komedi filmine yelken açtığını duyurdu. Instagram hesabı üzerinden yeni filmi ile ilgili bir kare paylaşan ünlü isim başka hiçbir detay vermedi. Böylece hayranlarını bir kez daha mutlu etmek ile birlikte meraklandıran Cem Yılmaz’ın film hakkında ki detayları ne zaman açığa çıkaracağı da konuşulmaya başladı. İlk afişinden oldukça farklı bir film ile karşımıza gelecek olduğu anlaşılan Cem Yılmaz bu sefer hedefine ulaşıp rakiplerini gişede geride bırakacak mı bilinmez ama yine birçok hayranını eğlendireceği kesin.

Cem Yılmaz Filmi Hakkındaki İlk İpuçlarını Verdi
4.4 (87.91%) 139 votes

Bir önceki yazımız olan Kendall Jenner Tepki Çeken Bir Instagram Paylaşımına İmza Attı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Kendall Jenner hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir