Cem yılmaz Instagram

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Komedi filmleri ve tek kişilik gösterileri ile büyük bir kitleye hitap eden ünlü komedyen Cem Yılmaz Instagram paylaşımları ile dikkat çekiyor. En son çıkardığı filmi “Pek Yakında” ile istediği gişe oranlarına bir türlü ulaşamadı. Ünlü komedyen şuan gişe rekorunu elinde bulunduran Şahan Gökbakar ile bu konuda da büyük bir polemik yaşamıştı. Yaşanan polemik sonrası Şahan Gökbakar bir Instagram paylaşımı yaparak Cem Yılmaz’a atıfta bulunmuştu. Bu olaydan sonra her hangi bir açıklama yapmayan Cem Yılmaz ise kendi gösterisine ait komik anları Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. En son “Bir tat bir doku” söyleşisinden komik anları kendi hesabı üzerinden paylaşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, şimdi ise son gösterisi hakkında bir paylaşım yaptı.

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları Takipçileri Tarafından Büyük İlgi Görüyor

CM101 Fundamentals adı altında sinema filmi olarak da gişelere çıkmış gösterisinde bir kesit paylaşan Cem Yılmaz, eğlenceli birde mesaj ekledi. Cem Yılmaz’ın bu paylaşımı ise takipçileri arasında olukça beğenildi. Bu durumdan memnun olan isim ise sürekli paylaşımlarına devam edeceği ve yeni gösterilerinde geleceği imalarında bulundu. Neredeyse Instagram fenomeni haline gelen isme ilgi ise oldukça fazla. Bakalım bu ilgiye karşılık Cem Yılmaz yeni bir gösteri yapacak mı?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları
4.4 (88.94%) 235 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanıcı Sayısı Artış Miktarını Açıklandı başlıklı makalemizde instagram, Instagram kullanım oranları ve Instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kim Kardashian Bir Kez Daha Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları” üzerine bir düşünce

  1. Bilal İNCİ

    Aslında Cem Yılmaz İnstagram'da o kadar da çok paylaşım yopmıyor. belirli konularda yazıp çekiliyor.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir