Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları

instagram takipçi satın al instatakipci

Komedi filmleri ve tek kişilik gösterileri ile büyük bir kitleye hitap eden ünlü komedyen Cem Yılmaz Instagram paylaşımları ile dikkat çekiyor. En son çıkardığı filmi “Pek Yakında” ile istediği gişe oranlarına bir türlü ulaşamadı. Ünlü komedyen şuan gişe rekorunu elinde bulunduran Şahan Gökbakar ile bu konuda da büyük bir polemik yaşamıştı. Yaşanan polemik sonrası Şahan Gökbakar bir Instagram paylaşımı yaparak Cem Yılmaz’a atıfta bulunmuştu. Bu olaydan sonra her hangi bir açıklama yapmayan Cem Yılmaz ise kendi gösterisine ait komik anları Instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor. En son “Bir tat bir doku” söyleşisinden komik anları kendi hesabı üzerinden paylaşan ünlü komedyen Cem Yılmaz, şimdi ise son gösterisi hakkında bir paylaşım yaptı.

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları Takipçileri Tarafından Büyük İlgi Görüyor

CM101 Fundamentals adı altında sinema filmi olarak da gişelere çıkmış gösterisinde bir kesit paylaşan Cem Yılmaz, eğlenceli birde mesaj ekledi. Cem Yılmaz’ın bu paylaşımı ise takipçileri arasında olukça beğenildi. Bu durumdan memnun olan isim ise sürekli paylaşımlarına devam edeceği ve yeni gösterilerinde geleceği imalarında bulundu. Neredeyse Instagram fenomeni haline gelen isme ilgi ise oldukça fazla. Bakalım bu ilgiye karşılık Cem Yılmaz yeni bir gösteri yapacak mı?

Son dönemde sinema filmleriyle de adından sıkça söz ettirmeye başlayan ünlü komedyen Cem Yılmaz Instagram paylaşımı ile takipçilerine yeni film müjdesi verdi. Cem Yılmaz son filmi “Ali baba ve 7 cüceler” filmi ile istediği gişe rakamlarına bir türlü ulaşamamıştı. Başarılı komedyen bu kez filimde biraz daha farklı bir yapı kullanmasına karşın beklediği ilgiyi görememesine karşın şimdiden de yeni film çalışmalarına başladı. Daha önce filmi hakkında sosyal medyada eleştirileri cevaplayan Cem Yılmaz bu kez Instagram hesabından müjdeyi verdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Daha önce “A.R.O.G” ve “G.O.R.A” filmlerinde canlandırdığı Arif karakterini ve yine aynı filmde yer alan 2016 robot karakterini Instagram hesabından paylaştı. Ünlü isim paylaşımına ayrıca filmin senaryosuna yazın başlayacağı şeklinde bir de yorum ekleyince gözler bir anda ünlü komedyene çevrildi. Paylaşımdan sonra takipçilerinden binlerce beğeni alan ünlü komedyen söz konusu paylaşımla ilgili olarak farklı bir açıklama ise yapmadı. Gerçekten bu iki filme devam serisi mi gelecek yoksa farklı bir senaryo mu olacak bilinmez ama Cem Yılmaz’ın yaz aylarında yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacağı kesin. Fakat bu projenin ne olacağı paylaşımın gerçek olup olmadığı şuan için merak konusu. Zira bu konuda henüz Cem Yılmaz net bir açıklama yapmadı.

Türk sineması her geçen gün biraz daha fazla gelişmeye devam ediyor. Eski filmlere oranla son dönemde çıkan filmlerin aldıkları gişe oranlarına baktığımız zaman bu durumu net bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan film reklamları da bunda oldukça etkili. Hal böyle olunca artık birçok ünlü isimde artık filmlerini ilk olarak sosyal medya aracılığı ile duyurmaya başladı. İlk olarak Şahan Gökbakar bu bağlamda yeni filmi hakkında ki ilk detayları Instagram hesabından yayınlamış ve farklı tarzda bir film ile geleceğini duyurmuştu. Şahan Gökbakar’ı takip eden ise Ata Demirer olmuş ve oda yepyeni bir komedi filmine ait fotoğrafları paylaşmıştı.

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Film Kareleri Paylaştı

İki ünlü komedyenin yeni film duyurusundan sonra ise gözler bu iki komedyenin en büyük rakiplerinden biri olan Cem Yılmaz’a çevrilmişti. En son “Pek Yakında” filmi ile seyircinin karşısına çıkan ancak istediği başarıyı yakalayamayan Cem yılmaz şimdi ise yeni bir komedi filmine yelken açtığını duyurdu. Instagram hesabı üzerinden yeni filmi ile ilgili bir kare paylaşan ünlü isim başka hiçbir detay vermedi. Böylece hayranlarını bir kez daha mutlu etmek ile birlikte meraklandıran Cem Yılmaz’ın film hakkında ki detayları ne zaman açığa çıkaracağı da konuşulmaya başladı. İlk afişinden oldukça farklı bir film ile karşımıza gelecek olduğu anlaşılan Cem Yılmaz bu sefer hedefine ulaşıp rakiplerini gişede geride bırakacak mı bilinmez ama yine birçok hayranını eğlendireceği kesin.

Tek kişilik komedi gösterileri ve sinema filmleriyle büyük beğeni toplayan ünlü komedyen Cem Yılmaz Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde yeni bir film projeleri olduğunu duyurmuş ve yakında beyaz perdede yeniden yer alacağının haberini vermişti. Bu kez diğer filmlere göre çok daha farklı bir hikâyeyi ele alacağını yaptığı Instagram paylaşımlarıyla belirten ünlü isim sürekli olarak da filmden kareler paylaşmıştı. Düzenli aralıklarla paylaşılan film çekim görüntüleri Cem Yılmaz hayranlarını heyecanlandırırken ünlü komedyenin abisi Can Yılmaz’ın yaptığı paylaşımda olay oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

Filmin afişi niteliğinde bir fotoğraf paylaşan Can Yılmaz’ın paylaşımı Instagram’ın en çok konuşulan resimlerinden biri oldu. Söz konusu paylaşımda ki bir ayrıntı ise dikkatlerden kaçmadı. Zira oyuncular arasında filmin kostümleriyle Ozan Güven’de yer alıyordu. Daha önce filmde yer almayacağı söylenen ve Cem Yılmaz’ın hemen hemen her projesinde yer alan Ozan Güven’in söz konusu fotoğrafta yer alması büyük bir şaşkınlık yarattı. Ünlü oyuncunun filme konuk oyuncu olarak mı dâhil olduğu yoksa bir sürpriz mi yapıldığı ise merak konusu. Zira henüz yöneltilen tüm sorulara rağmen Cem Yılmaz veya paylaşımı yapan abisi Can Yılmaz bu konuda bir açıklama yapmadı. Cem Yılmaz Instagram paylaşımlarıyla bile büyük merak uyandıran filmin vizyon tarihi ise büyük bir heyecanla bekleniyor.

Kısa süre önce eşinden ayrılan Cem Yılmaz Instagram hesabıdan paylaştığı gönderide birçok iddia ortaya atılmaya başlamıştı. Tüm bu iddialar hakkında ise Cem Yılmaz her hangi bir açıklama yapmamış ve her zaman için bu iddiaları yalanlamayı tercih etmişti. Bununla birlikte kısa bir süre sonra ise iddialar doğrulanmış ve Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz arasında yeniden bir ilişki başlamıştı. Eski sevgililerin yeniden bir ilişkiye başlaması magazin dünyasının da merkezine oturmuştu. Fakat yeni ilişki beklendiği gibi gitmemeye başladı. Bir türlü uyumu yakalayamayan çift bir süre ayrı kalmaya karar vermiş ve yılbaşına kadar ayrılmışlardı.

Bu aşamadan sonra tekrar barışan çift için tam artık işler yoluna girdi yorumları yapılırken. Beklenmeyen bir gelişme daha yaşandı. Söz konusu gelişme ise Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal’ın ayrıldığını ortaya çıkardı. Ayrılan ikili hakkında ise artık iddialar değil gerçekler konuşmaya başladı. Hem Cem Yılmaz hem de Ayşe Hatun Önal sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini takip etmeyi bıraktılar. Bununla birlikte olarak Ayşe Hatun Önal Instagram hesabından Cem Yılmaz’ı tamamen kaldırdı. Daha önce eşinden ayrılmaya yakın sürelerde Cem yılmaz ilk olarak eşini Instagram üzerinden silmişti. Şimdide aynı gelişmeyi yapan Cem Yılmaz Instagram hesabından Ayşe Hatun Önal’ı tamamen kaldırdı.

En son “Pek Yakında” filmi ile sinema perdelerinde ki yerini alan Cem Yılmaz Instagram hesabından yeni filmi ile ilgili detayları paylaştı. Aynı zamanda tatlı bir rekabet içinde bulunduğu Şahan Gökbakar’a geçen sezon yarışı kaybeden ve bir kez daha Recep İvedik’in arkasında kalan ünlü komedyen yeniden kolları sıvadı. Komedi alanında birçok yeni filmin vizyona girdiği bu sezonda çekimlere başlayan Cem Yılmaz bu sefer oldukça iddialı olduğunu dile getirdi. Yaptığı paylaşımlarla da filminin iddiasını ortaya koyan ünlü komedyen bu kez biraz daha bilim kurguya yönelen bir filmin hazırlıklarına başladı. Hazırlıklarına tüm hızı ile başlayan Cem Yılmaz tüm bu hazırlıklarını ise Instagram hesabından paylaşarak takipçilerine müjdeyi verdi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engellediğim Kişiyi Tekrar Nasıl Bulabilirim? 2019

Bu kez filminde hayranlarına da yer verecek olan Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda da çekimlere net olarak başladıklarını dile getirmişti. Söz konusu paylaşımda filmde kullanılacak kostümleri ve araçların resimlerini paylaşan Cem Yılmaz paylaşımına da “ABv7C filmimize yarın sabah başlıyoruz. Heyecanlı ve mutluyum. Başarı dileyen dostlarıma teşekkürler… Kıymetli ekip arkadaşlarıma sevgiler.” Notunu düşerek film heyecanının başladığını duyurdu. Paylaşımların ardından büyük bir merak ile beklenen filmin nasıl bir başarıya imza atacağı da en çok merak edilen unsurlar arasında. Zira bu kez Cem Yılmaz oldukça iddialı gibi. Paylaşımlarından da bu durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz.

Ünlü isim Cem Yılmaz Instagram hesabını aktif kullanan ve filmlerini projeleri ile ilgili paylaşımlarda bulunarak takipçi sayısını her geçen gün arttırmakta. Sosyal medyanın ünlülere gösterdiği ilgi her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Öyle ki Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarının en fazla takipçi çeken üyeleri ünlü isimler. Ülkemiz içinde bu durum aynen geçerli. İşte bu şekilde sosyal medyanın gözde isimlerinden biri olan Cem Yılmaz da son dönemde en fazla takipçiye ulaşan isimlerden biri. Öyle ki ünlü komedyen Twitter hesabından 10 milyon takipçi sayısına ulaştı. Yakın zamanda ulaştığı bu rakamı açıklayan ünlü komedyen ilginç bir kutlama yaptı.

Daha önce Instagram hesabından paylaştığı yeni “Ali baba ve 7 Cüceler” filmi ile beraber 10 milyon takipçi kutlamasını birleştiren ünlü isim hem 10 milyonuncu takipçisine hem de ilk takipçisine birer film davetiyesi gönderdi. Böylece takipçileriyle beraber bu mutluluğunu dile getiren ünlü isim sosyal medyanın da yeni fenomenlerinden biri oldu. Instagram hesabının da 500 bin rakamını geçtiğini düşünürsek Cem Yılmaz’ın sosyal medyayı oldukça aktif kullandığını söyleyebiliriz. Takipçi sayılarını b düzeye çıkarması ayrıca ünlü ismin Twitter’da gündem olmasına da neden oldu. Hem verdiği davetiye hem de yaptığı kutlama paylaşımı büyük beğeni alan ünlü komedyen bu konuda başka sürprizlerle karşımıza çıkar mı merak konusu. Zira ünlü ismin şu dönemde yeni filmine odaklandığını da söylemek lazım.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Cem Yılmaz Instagram Paylaşımları
4.4 (88.94%) 235 vote[s]

  1. Bilal İNCİ

    Aslında Cem Yılmaz İnstagram'da o kadar da çok paylaşım yopmıyor. belirli konularda yazıp çekiliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir