Instagram ünlüler

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımı İle Ayrıldığını Duyurdu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kısa süre önce eşinden ayrılan Cem Yılmaz Instagram hesabıdan paylaştığı gönderide birçok iddia ortaya atılmaya başlamıştı. Tüm bu iddialar hakkında ise Cem Yılmaz her hangi bir açıklama yapmamış ve her zaman için bu iddiaları yalanlamayı tercih etmişti. Bununla birlikte kısa bir süre sonra ise iddialar doğrulanmış ve Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz arasında yeniden bir ilişki başlamıştı. Eski sevgililerin yeniden bir ilişkiye başlaması magazin dünyasının da merkezine oturmuştu. Fakat yeni ilişki beklendiği gibi gitmemeye başladı. Bir türlü uyumu yakalayamayan çift bir süre ayrı kalmaya karar vermiş ve yılbaşına kadar ayrılmışlardı.

Bu aşamadan sonra tekrar barışan çift için tam artık işler yoluna girdi yorumları yapılırken. Beklenmeyen bir gelişme daha yaşandı. Söz konusu gelişme ise Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal’ın ayrıldığını ortaya çıkardı. Ayrılan ikili hakkında ise artık iddialar değil gerçekler konuşmaya başladı. Hem Cem Yılmaz hem de Ayşe Hatun Önal sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerini takip etmeyi bıraktılar. Bununla birlikte olarak Ayşe Hatun Önal Instagram hesabından Cem Yılmaz’ı tamamen kaldırdı. Daha önce eşinden ayrılmaya yakın sürelerde Cem yılmaz ilk olarak eşini Instagram üzerinden silmişti. Şimdide aynı gelişmeyi yapan Cem Yılmaz Instagram hesabından Ayşe Hatun Önal’ı tamamen kaldırdı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/coklu-fotograf

Cem Yılmaz Instagram Paylaşımı İle Ayrıldığını Duyurdu
4.5 (90.53%) 226 votes

Bir önceki yazımız olan Tolga Zengin Instagram Hesabından Yürekleri Burkan Paylaşımı başlıklı makalemizde Beşiktaş, Instagram futbolcular ve Tolga Zengin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Zlatan Ibrahimovic Takımından Ayrılacağını Instagram Hesabından Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir