Cem Yılmaz Instagram

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminin Detaylarını Paylaşmaya Devam Ediyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

En son “Pek Yakında” filmi ile sinema perdelerinde ki yerini alan Cem Yılmaz Instagram hesabından yeni filmi ile ilgili detayları paylaştı. Aynı zamanda tatlı bir rekabet içinde bulunduğu Şahan Gökbakar’a geçen sezon yarışı kaybeden ve bir kez daha Recep İvedik’in arkasında kalan ünlü komedyen yeniden kolları sıvadı. Komedi alanında birçok yeni filmin vizyona girdiği bu sezonda çekimlere başlayan Cem Yılmaz bu sefer oldukça iddialı olduğunu dile getirdi. Yaptığı paylaşımlarla da filminin iddiasını ortaya koyan ünlü komedyen bu kez biraz daha bilim kurguya yönelen bir filmin hazırlıklarına başladı. Hazırlıklarına tüm hızı ile başlayan Cem Yılmaz tüm bu hazırlıklarını ise Instagram hesabından paylaşarak takipçilerine müjdeyi verdi.

Bu kez filminde hayranlarına da yer verecek olan Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda da çekimlere net olarak başladıklarını dile getirmişti. Söz konusu paylaşımda filmde kullanılacak kostümleri ve araçların resimlerini paylaşan Cem Yılmaz paylaşımına da “ABv7C filmimize yarın sabah başlıyoruz. Heyecanlı ve mutluyum. Başarı dileyen dostlarıma teşekkürler… Kıymetli ekip arkadaşlarıma sevgiler.” Notunu düşerek film heyecanının başladığını duyurdu. Paylaşımların ardından büyük bir merak ile beklenen filmin nasıl bir başarıya imza atacağı da en çok merak edilen unsurlar arasında. Zira bu kez Cem Yılmaz oldukça iddialı gibi. Paylaşımlarından da bu durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminin Detaylarını Paylaşmaya Devam Ediyor
4.4 (88.61%) 72 votes

Bir önceki yazımız olan Nazlı Tolga Instagram Paylaşımı Çin'e Yerleşiyorum başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Nazlı Çelik ve Nazlı Çelik evlendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kim Kardashian Beklediğini Alamadı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminin Detaylarını Paylaşmaya Devam Ediyor” üzerine 2 düşünce

  1. Solmaz GÜNAYDIN

    4 gözle bekliyoruz Cem Yılmaz'IN filmlerini. Acaba yeni sevgilisi de oynuyormu filmde. Sürprizlerim var demişti .

    Cevapla
  2. Serkan ÇETİN

    Heyecanla bekliyoruz. İnanan Cem yılmaz Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük komedyeni. Belki ileride değeri daha iyi anlaşılır ama tek başına bir film bile yapabilir

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir