Instagram ünlüler

Cem Yılmaz’dan 10 Milyon Takipçi Kutlaması

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sosyal medyanın ünlülere gösterdiği ilgi her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Öyle ki Instagram, Twitter, Facebook gibi sosyal medya uygulamalarının en fazla takipçi çeken üyeleri ünlü isimler. Ülkemiz içinde bu durum aynen geçerli. İşte bu şekilde sosyal medyanın gözde isimlerinden biri olan Cem Yılmaz da son dönemde en fazla takipçiye ulaşan isimlerden biri. Öyle ki ünlü komedyen Twitter hesabından 10 milyon takipçi sayısına ulaştı. Yakın zamanda ulaştığı bu rakamı açıklayan ünlü komedyen ilginç bir kutlama yaptı.

Daha önce Instagram hesabından paylaştığı yeni “Ali baba ve 7 Cüceler” filmi ile beraber 10 milyon takipçi kutlamasını birleştiren ünlü isim hem 10 milyonuncu takipçisine hem de ilk takipçisine birer film davetiyesi gönderdi. Böylece takipçileriyle beraber bu mutluluğunu dile getiren ünlü isim sosyal medyanın da yeni fenomenlerinden biri oldu. Instagram hesabının da 500 bin rakamını geçtiğini düşünürsek Cem Yılmaz’ın sosyal medyayı oldukça aktif kullandığını söyleyebiliriz. Takipçi sayılarını b düzeye çıkarması ayrıca ünlü ismin Twitter’da gündem olmasına da neden oldu. Hem verdiği davetiye hem de yaptığı kutlama paylaşımı büyük beğeni alan ünlü komedyen bu konuda başka sürprizlerle karşımıza çıkar mı merak konusu. Zira ünlü ismin şu dönemde yeni filmine odaklandığını da söylemek lazım.

Cem Yılmaz’dan 10 Milyon Takipçi Kutlaması
4.5 (89.39%) 443 votes

Bir önceki yazımız olan Penelope Cruz Instagram’da Yerini Aldı başlıklı makalemizde Penelope Cruz, Penelope Cruz Instagram ve Penelope Cruz sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Cansu Taşkın Yeni Filmini Instagram’dan Paylaştı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir