Cem Yılmaz Instagram paylaşımıyla gündem oldu

Cem Yılmaz’dan Yeni Film Sinyali

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 2 Dakika

Tek kişilik komedi gösterilerinin yanı sıra son dönemde sinema filmleriyle de adından sıkça söz ettirmeye başlayan ünlü komedyen Cem Yılmaz, son filmi “Ali baba ve 7 cüceler” filmi ile istediği gişe rakamlarına bir türlü ulaşamamıştı. Başarılı komedyen bu kez filimde biraz daha farklı bir yapı kullanmasına karşın beklediği ilgiyi görememesine karşın şimdiden de yeni film çalışmalarına başladı. Daha önce filmi hakkında sosyal medyada eleştirileri cevaplayan Cem Yılmaz bu kez Instagram hesabından müjdeyi verdi.

Daha önce “A.R.O.G” ve “G.O.R.A” filmlerinde canlandırdığı Arif karakterini ve yine aynı filmde yer alan 2016 robot karakterini Instagram hesabından paylaşan ünlü isim paylaşımına ayrıca filmin senaryosuna yazın başlayacağı şeklinde bir de yorum ekleyince gözler bir anda ünlü komedyene çevrildi. Paylaşımdan sonra takipçilerinden binlerce beğeni alan ünlü komedyen söz konusu paylaşımla ilgili olarak farklı bir açıklama ise yapmadı. Gerçekten bu iki filme devam serisi mi gelecek yoksa farklı bir senaryo mu olacak bilinmez ama Cem Yılmaz’ın yaz aylarında yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacağı kesin. Fakat bu projenin ne olacağı paylaşımın gerçek olup olmadığı şuan için merak konusu. Zira bu konuda henüz Cem Yılmaz net bir açıklama yapmadı.

Türk sineması her geçen gün biraz daha fazla gelişmeye devam ediyor. Eski filmlere oranla son dönemde çıkan filmlerin aldıkları gişe oranlarına baktığımız zaman bu durumu net bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle sosyal medya aracılığı ile yapılan film reklamları da bunda oldukça etkili. Hal böyle olunca artık birçok ünlü isimde artık filmlerini ilk olarak sosyal medya aracılığı ile duyurmaya başladı. İlk olarak Şahan Gökbakar bu bağlamda yeni filmi hakkında ki ilk detayları Instagram hesabından yayınlamış ve farklı tarzda bir film ile geleceğini duyurmuştu. Şahan Gökbakar’ı takip eden ise Ata Demirer olmuş ve oda yepyeni bir komedi filmine ait fotoğrafları paylaşmıştı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminden Paylaşımlarda Bulundu

İki ünlü komedyenin yeni film duyurusundan sonra ise gözler bu iki komedyenin en büyük rakiplerinden biri olan Cem Yılmaz’a çevrilmişti. En son “Pek Yakında” filmi ile seyircinin karşısına çıkan ancak istediği başarıyı yakalayamayan Cem yılmaz şimdi ise yeni bir komedi filmine yelken açtığını duyurdu. Instagram hesabı üzerinden yeni filmi ile ilgili bir kare paylaşan ünlü isim başka hiçbir detay vermedi. Böylece hayranlarını bir kez daha mutlu etmek ile birlikte meraklandıran Cem Yılmaz’ın film hakkında ki detayları ne zaman açığa çıkaracağı da konuşulmaya başladı. İlk afişinden oldukça farklı bir film ile karşımıza gelecek olduğu anlaşılan Cem Yılmaz bu sefer hedefine ulaşıp rakiplerini gişede geride bırakacak mı bilinmez ama yine birçok hayranını eğlendireceği kesin.

Cem Yılmaz’dan Yeni Film Sinyali
4.5 (90.79%) 215 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Sonunda Canlı Yayın Haritasını Açtı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook canlı yayın ve Facebook canlı yayın haritası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir