Instagram ünlüler

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminden Paylaşımlarda Bulundu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Tek kişilik komedi gösterileri ve sinema filmleriyle büyük beğeni toplayan ünlü komedyen Cem Yılmaz Instagram hesabından geçtiğimiz günlerde yeni bir film projeleri olduğunu duyurmuş ve yakında beyaz perdede yeniden yer alacağının haberini vermişti. Bu kez diğer filmlere göre çok daha farklı bir hikâyeyi ele alacağını yaptığı Instagram paylaşımlarıyla belirten ünlü isim sürekli olarak da filmden kareler paylaşmıştı. Düzenli aralıklarla paylaşılan film çekim görüntüleri Cem Yılmaz hayranlarını heyecanlandırırken ünlü komedyenin abisi Can Yılmaz’ın yaptığı paylaşımda olay oldu.

Filmin afişi niteliğinde bir fotoğraf paylaşan Can Yılmaz’ın paylaşımı Instagram’ın en çok konuşulan resimlerinden biri oldu. Söz konusu paylaşımda ki bir ayrıntı ise dikkatlerden kaçmadı. Zira oyuncular arasında filmin kostümleriyle Ozan Güven’de yer alıyordu. Daha önce filmde yer almayacağı söylenen ve Cem Yılmaz’ın hemen hemen her projesinde yer alan Ozan Güven’in söz konusu fotoğrafta yer alması büyük bir şaşkınlık yarattı. Ünlü oyuncunun filme konuk oyuncu olarak mı dâhil olduğu yoksa bir sürpriz mi yapıldığı ise merak konusu. Zira henüz yöneltilen tüm sorulara rağmen Cem Yılmaz veya paylaşımı yapan abisi Can Yılmaz bu konuda bir açıklama yapmadı. Cem Yılmaz Instagram paylaşımlarıyla bile büyük merak uyandıran filmin vizyon tarihi ise büyük bir heyecanla bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/oto-begeni

Cem Yılmaz Instagram Hesabından Yeni Filminden Paylaşımlarda Bulundu
4.5 (90.76%) 223 votes

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Yandex İle Yakaladığı Büyük Başarı başlıklı makalemizde Fenerbahçe, Fenerbahçe Yandex ve Yandex hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Bir Güncelleme Daha Geldi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir