Cenk Başak Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

Cenk Başak Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı

instagram takipçi satın al instatakipci

Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen Fenerbahçeli yönetici  Cenk Başak Instagram paylaşımı da ortamı iyiden iyiye gerdi. Son yıllarda özellikle üç büyük takım arasındaki çekişme daha da artmaya başladı. Galatasaray’ın geçtiğimiz sezon şampiyon olarak 4.yıldızı takması rekabetin de giderek artmasına neden oldu. Bunun yanında yeni sezonda Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın da Avrupa’da başarılı sonuçlar alması ve Fenerbahçe’nin Galatasaray ile beraber UEFA Avrupa Şampiyonasında yoluna devam etmesi Türk futbolunda yeni bir yarışın başlamasına da neden oldu. Bunun yanında hem Galatasaray’ın hem de Fenerbahçe’nin UEFA rakiplerinin de belli olması futbol severleri epey bir heyecanlandırdı.

Çekilen kuralara bakıldığında ise Galatasaray’a Lazio Fenerbahçe’ye ise Bir Rus takımı olan Lokomotif Moskova çıkmasının ardından da özellikle sosyal medyada da rakipler tartışılmaya çoktan başlandı.  Galatasaray ile ezeli bir rekabet içinde olan Fenerbahçe’nin kuralarının çekilmesinin ardından Lazio forması ile çekilmiş bir fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.  Cenk Başak Instagram paylaşımı ile gönderme mi yapıyor soruları akla gelmeye başladı. Sarı kırmızılı taraftarlardan tepki alan yönetici ise söz konusu paylaşım için bir açıklama yapma gereği duydu. Yaptığı açıklamada eskiden beri Lazio taraftarı olduğunu söyleyen ünlü isim böylece gönderme çabası olmadığını da vurgulamış oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

 

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Cenk Başak Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Karıştırdı
4.5 (89.41%) 323 vote[s]

  1. Ali Hasan ULU

    Fenerbahçe eski günlerini arar oldu. Aziz Başkan için laf söyleyenler şimdi pişmanlıklarını söylüyorlar. Eski takım ve yıldızları arar olduk.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir