Chelsea Handler Instagram

Chelsea Handler Putin’e Instagram Üzerinden Meydan Okudu

Chelsea Handler Putin sosyal medya platformları arasında en çok dikkat çeken kişilerden birisi. Instagram’da bu denli dikkat çekmesi dolayısı ile takipçi sayısı da giderek artmaya başladı. Durum böyle olunca devlet başkanlarının bile Instagram’a ilgi duyması doğal olarak karşılanır hale geldi. Kısacası devlet başkanlarından dünyaca ünlü isimlere kadar hemen herkes Instagram kullanmaya başladı. Instagram kullanımı en çok dikkat çeken devlet başkanlarından biride Putin. Özellikle yaptığı hareketler ve hakkında çıkan haberler ile oldukça büyük gündem oluşturan devlet başkanı Instagram paylaşımları ile de oldukça anılır hale geldi. Son yaptığı paylaşım da buna en büyük örnek.

Yarı çıplak bir şekilde at sürerken ki halini Instagram’da paylaşım Putin büyük ilgi çekmeyi başarmıştı. Putin’in bu paylaşımı büyük ilgi çekerken aynı zamanda büyük tepkilere de neden olmuştu. İşte bu tepkilerden biride ünlü isim Chelsea Handler Putin tarafından gelmişti. Chelsea Handler Putin tepkisini Putin ile aynı pozu paylaşarak dile getirmişti. Bu şekilde paylaşım yapan Chelsea Handler Putin paylaşımına “Bir erkeğin yapabildiği her şeyi kadının çok daha iyi yapma hakkı vardır” şeklinde bir mesajda ekledi. Bunun üzerine Instagram yetkilileri ise ahlaki değerlere uymadığı gerekçesi ile resmi profilden kaldırdı. Duruma tepki gösteren ünlü yıldız ise resmi bir kez daha paylaşarak bu kez “Putin’den daha iyi vücudum olduğunu kanıtlama hakkım var” şeklinde bir yorum ekledi. Fakat bu yoruma rağmen Instagram paylaşımı yeniden kaldırdı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook

Chelsea Handler Putin’e Instagram Üzerinden Meydan Okudu
4.4 (87.05%) 88 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Fotojenik Görünüm İçin Estetik Yaptırıyorlar başlıklı makalemizde instagram, Instagram kullanımı ve instagramda populer olma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Doğuş Instagram Aracılığı ile Evlendiğini Duyurdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir