Instagram futblcular

Chelsea’nin Genç Yıldızından Tepki Çeken Paylaşım

Son günlerde Chelsea’nin genç yıldızından tepki çeken paylaşım sosyal medyada büyük ses getirmeye başladı. Özellikle Balotelli tarafından yapılan Instagram paylaşımı ile daha da gündeme gelen futbolcu paylaşımları büyük tepki çekmeye başladı. Söz konusu paylaşımda da Balotelli ırkçı ifadeler kullanmış ve bu ifadelerinden dolayı da 1 maç ceza almıştı. Liverpool yönetimi de olaydan sonra yaptığı açıklamada durumun ne kadar ciddi olduğunu ve birçok futbolcunun artık bu paylaşımları kesmesi gerektiğini dile getirmişti. Hatta bu bağlamda takım içi bazı yaptırımlarında yapılacağı duyurulmuştu. Tam tartışmalar son buldu derken bu kez yine İngiltere’den Chelsea’nin genç yıldızından tepki çeken paylaşım imza attı.

Kız kardeşi ve eşinin kendisini öptüğü resmi Instagram hesabından paylaşan Oscar, özellikle fotoğrafta ki durumu yüzünden büyük tepki çekti. Resimden farklı anlamlar çıkaran birçok takipçi yıldız futbolcuyu eleştiri yağmuruna tutarken böylece bir kez daha Instagram futbolcu paylaşımları da gündeme gelmiş oldu. Oscar ise gelen tüm tepkilere rağmen hiçbir açıklama ya da paylaşımda bulunmadı. Bununla birlikte Oscar’ın paylaştığı resimde hiçbir farklı anlam olmadığını savunan Instagram kullanıcıları da yıldız futbolcuya destek vermeyi ihmal etmedi. Büyük tartışmalara neden olan resim hakkında bir yaptırım uygulanıp uygulanmayacağı ise merak konusu haline geldi.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf

Chelsea’nin Genç Yıldızından Tepki Çeken Paylaşım
4.5 (90.26%) 421 votes

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan Instagram Hesabı Adresi 2019 başlıklı makalemizde Merve Boloğur Instagram, Pelin Karahan ve Pelin Karahan Doğum Yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Sunucu Sorunu Mu Yaşanıyor? Instagram Neden Çöktü?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir