Chompoo Baritone

Chompoo Baritone Instagram’ın Arka Yüzünü Ortaya Çıkardı

Instagram’da bir günde 75 milyon fotoğraf paylaşılıyor. Son açıklanan verilere göre bu rakam günden güne de artış göstermeye devam ediyor. Özellikle yeni güncellemeyle beraber paylaşım yapmak daha kolay hale gelince sayının büyük oranda artmaya başladığını söyleyebiliriz. Tabi bu kadar yoğun paylaşım yapılan bir platformda kullanıcılarda fark yaratmak için paylaşımlarını çeşitlendirmeyi ihmal etmiyor. Bunun için amuda kalkıp fotoğraf çekenlerde var 50 metre yükseğe tırmanıp fotoğraf çekenlerde. Kısacası hemen her yolu deneyen kullanıcıların olduğunu söyleyebiliriz. Tabi baktığınız zaman göze oldukça ilginç gelen ve beğeni toplayan bu paylaşımların bir de arka yüzü var.

İşte bu arka yüzü Chompoo Baritone isimli kullanıcı ortaya çıkardı. Yapılan paylaşımların aslında gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için çalışmalar yapan kullanıcı bunun için özel bir Instagram sayfası da oluşturmuş. Yapılan paylaşımların arka yüzünü ortaya çıkaran Chompoo Baritone, sadece bu paylaşımlarla bile çok büyük oranda takipçi kazanmayı başarmış. Instagram’ın bu yönü ile en çok sevilen isimlerinden biri olan Chompoo Baritone, son zamanların fenomenlerinin başında geliyor. Paylaşımlar ise bir hayli ilginç. Böyle devam edecek olursa Chompoo Baritone kendisine Instagram önemli kullanıcılar listesinde yer bulacak gibi.

Chompoo Baritone Instagram’ın Arka Yüzünü Ortaya Çıkardı
4.5 (89.94%) 463 votes

Bir önceki yazımız olan Beren Saat Bir Açıklama Daha Yaptı başlıklı makalemizde Beren saat, Beren Saat Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram'da En Çok Takipçisi Olan Yıldızlar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir