Instagram ünlüler

Christina Aguilera Instagram Paylaşımıyla Şok Etti

Amerika’nın en popüler şarkıcılarından biri olan dünyaca ünlü yıldız Christina Aguilera Instagram paylaşımı ile son zamanlarda adından söz ettirmeye başladı. Ünlü yıldızın özellikle son günlerde sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar çok sık konuşulmasına neden oluyor. Ünlü ismin aslında çok da fazla Instagram’ı kullandığını söylemek yanlış olur. Buna rağmen 1 milyonu aşkın bir takipçi kitlesi olan ünlü isim aktif bu kullanım yapmamasına rağmen son paylaşımıyla artık Instagram’ı sallayacağını da göstermiş oldu.

Zira ünlü isim son paylaşımında neredeyse çıplak poz vererek sosyal medyayı salladı. Daha önce bu şekilde hiçbir paylaşım yapmayan ünlü ismin söz konusu paylaşımdan sonra hayranlarını da büyük bir şaşkınlık yarattı. Asıl ilginç olan şey ise Christina Aguilera’nın yaptığı paylaşımdan sonra kullandığı ifadeler oldu. Ünlü şarkıcı bilinçli olarak böyle bir paylaşım yaptığını ve bu tarz Instagram paylaşımlarına devam edeceğini duyurdu. Bir kez daha bu ifadelerle hayranlarını şaşkınlığa uğratan ismin asıl amacı ne bilinmez ama ilerleyen günlerde bu tarz paylaşımları daha sık göreceğimiz kesin. Yapılan paylaşıma son günlerde çıplaklıkla ilgili kesin önlemler alan Instagram’ın nasıl bir çözüm bulacağı da merak konusu. Daha önce de Kim Kardashian’ın bu şekilde bir paylaşım yaptığı ve Instagram’ın henüz buna bir karşılık vermediği de biliniyor. Dünyaca ünlü iki isimden ardı ardına bu şekilde paylaşımlar gelmesi ise kafaları epey karıştırdı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Christina Aguilera Instagram Paylaşımıyla Şok Etti
4.5 (89.68%) 401 votes

Bir önceki yazımız olan Zeynep Ece Akendin Instagram Mesajıyla Açıkladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Mehmet Ali Erbil ve Zeynep Ece Akendin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Vintage Fotoğraf Uygulaması
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir