Instagram ünlüler

Çiğdem Batur Kurtlar Vadisine Veda Etti

Yaklaşık 10 senedir yayın hayatına devam eden “Kurtlar Vadisi” dizisi artık televizyon ekranlarının fenomeni haline geldi. Uzun yayın hayatı boyunca birçok kez diziye yeni karakterlerin girmesi ve çıkması da oldukça sık yaşandı. Birçok ünlü oyuncu diziye girdi ve yine birçok ünlü oyuncu rolünün bitmesi ile diziden ayrıldı. Dizinin son sezon finalinde diziden son ayrılan oyuncu ise savcı rolünde ki Çiğdem Batur oldu. Yaklaşık 5 senedir dizi de başarılı bir şekilde rol alan isim rol gereği dizide hayatını kaybetti. Böylece dizinin sezon finalinde diziye veda etmiş oldu.

Ünlü isim ise Instagram hesabı üzerinden diziye veda ettiğini açıkladı

Uzun bir veda mesajı yayınlayan isim “Veda ediyorum.. Ama hüzünlü değil mutlu bir veda bu. 5 yıl tam 163 bölüm boyunca çalıştığım şirketimle ve ekip arkadaşlarımla hiç mutsuz bir anım olmadı çünkü. “Aramıza Hoş geldin” diye uzatılan ellerle karşılandığım gibi alkışlarla uğurlandım bugün sevgi ve de saygıyla. Emeğime değer veren, bana saygısını hiç eksik etmeyen, her şeye rağmen dimdik duran insanlarla çalışmak bana geride her zaman gururla izleyeceğim anılar bıraktı. Çok sevdiğim Kurtlar Vadisi Pusu ekibiyle son kez aynı ekranı paylaştım bu bölüm. İnsan ne kadar profesyonel olmaya çalışsa da işin içinde gerçek sevgi ve alışkanlık olunca hemen duygusallaşı veriyor ister istemez. İçimde buruk bir son var bugün..

Ama her son bir başlangıç. Her bitiş yeni doğumlara gebe. İlk teşekkürüm ilk bölümden son bölüme kadar desteğini ve eleştirilerini eksik etmeyen sizlere.. İzlediniz, sevdiniz, sevmediniz, eleştirdiniz.. Hepsi çok ama çok önemliydi bunu sakın unutmayın. Desteğiniz mesleğimi aşkla yapmama en büyük sebep. Çok değerli insanlar var hayatımda; ve daima hayatımda olmasını isteyeceğim. Onlara teşekkür edeceğim izninizle. Arkadaşım, patronum, dert ortağım, abim ama en önemlisi güçlü dostum o benim; Necati Şaşmaz.. Canımın ta içi, can yoldaşım, varlığı sınırsız tariflere sığan özel adam; Cahit Kayaoğlu.. Her zaman mı yüzümün gülmesine sebepsin Erhan Ufak; iyi ki varsın deme sebebi, hayata hep bıyık altından gülmesini başaran can dost.. Ve her zaman bir telefon uzağımda olduğunu bildiğim değerli abim Mehmet Canpolat.. Bir de tabi ki dünyalar güzelim, prensesim hem arkadaşım hem kızım hem sırdaşım 🙂

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Buse Terim Instagram Takipçisine Şok

Dodom; Doğa Sakarya.. Ve ve daha adını sayamadığım, ama sayamamamdan dolayı alınmayacaklarını bildiğim; 5 sezon boyunca üstün bir çabayla çalışan; çok sevdiğim, aynı ekipte olmaktan hep mutluluk duyduğum, şu an bizimle olan olmayan tüm ekip arkadaşlarım.. Hepiniz tek tek biliyorsunuz zaten. Her şey için çok teşekkür ederim. Birlikte geçirdiğimiz 5 sezonu mutlu kıldığınız için. Hepinizi çok seviyorum. Yepyeni projelerde, birlikte yol almak dileği ile.. Yürekten sevgimle..” ifadelerini kullanarak diziye ve ekibine veda etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf/turk-bot

Çiğdem Batur Kurtlar Vadisine Veda Etti
4.2 (83.08%) 13 votes

Bir önceki yazımız olan Dizinin Bittiğini Eser Yenenler Instagram Paylaşımı ile Duyurdu başlıklı makalemizde Bana baba dedi bitti, Eser Yenenler ve Eser Yenenler Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir