Lee Hee Danae Instagram

Çinli Kız Yaptırdığı Estetikle Sosyal Medyada Fenomen Oldu

Gelişen teknoloji ile birlikte artık tıp alanı oldukça büyük bir gelişme gösterdi. Söz konusu gelişmelerde en çok dikkat çeken alan ise estetik. Yeni imkanlar ve son dönemde çağın getirdiği genç kalma arzusu estetik ameliyatlara duyulan ilginin bir hayli artış göstermesine neden oldu. Tabi bu durum kimi zaman özellikle kadınlar için ise vazgeçilmez bir etkinlik haline gelmeye başladı. Yani birçok kişi hastalık derecesine varırcasına sürekli olarak estetik yaptırma arayışına girdi. Medya yansıması ile takip ettiğimiz bu kişilerin sonuncusu ise oldukça genç yaşına rağmen yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Çinli genç kız.

İlk olarak burnundan sağlık sorunları nedeniyle estetik operasyon geçiren 15 yaşında ki kız bu ameliyattan sonra ise bir türlü durdurulamadı. Barbie bebeklere benzemek için bir dizi estetik operasyon geçiren genç Çinli her operasyondan sonra yeni halini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu şekilde 500 bin gibi bir takipçi sayısına ulaşan genç isim artık bir fenomen olarak anılmakla birlikte sürekli olarak operasyon geçirmeye de devam ediyor. Bir yandan eleştiri alan bir yandan da takip edilmeye devam edilen fenomen isim her paylaşımından dolayı binlerce eleştiri alsa da geri adım atmamakta kararlı gibi. Estetik ameliyatlarına ne zaman son vereceği ya da hedefinin ne olduğu ise bilinmiyor.

Çinli Kız Yaptırdığı Estetikle Sosyal Medyada Fenomen Oldu
4.5 (89.09%) 416 votes

Bir önceki yazımız olan Defne Samyeli’nin Küçük Kızı Büyük Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Defne Samyeli, Defne Samyelinin Kızı ve Derin Talu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Youtube Hesap Çalma Nasıl Yapılır?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Çinli Kız Yaptırdığı Estetikle Sosyal Medyada Fenomen Oldu” üzerine bir düşünce

  1. Mutlu CELAVİR

    Bunu nasıl yapıyorlar arkadaş inanın eski hali daha güzel. Güzel olacam diye kendilerini mahvediyorlar ya

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir