Claudia Romani Instagram paylaşımları

Claudia Romani Instagram Paylaşımı Nedeniyle İşinden Oldu

Sosyal medya dediğimiz şey artık yazılı basının bile önüne geçmeye başladı. Sosyal medya o kadar geniş kitlelere ulaşmaya başladı artık sosyal medyada yapılan paylaşımlar real hayata da etki edebiliyor. Bu durumun son örneklerinden birisi de ünlü isim Claudia Romani’den geldi. Daha önce mankenlik yapan ve cesur paylaşımlarıyla tanınan isim ayrıca İtalya liginde hakemlik yapmasıyla gündeme gelmişti. Resmi olarak hakemlik yapan genç modelin geçen yıl giydiği forma ise başına işler açmaya başladı.

Zira ünlü haline gelen isim sıkı bir Milan taraftarı olduğunu açıklamış ve Milan formasını giyerek Instagram paylaşımları yapmıştı. Üstelik forma ile oldukça cesur paylaşımlar yapan isim hakkında ise inceleme başlatılmıştı. Yapılan inceleme sonrasında ise Claudia Romani’yi üzecek bir karara varıldı. Söz konusu paylaşımlar ve Milan formasıyla yapılan açıklamalardan sonra genç modelin hakemlik yapması yasaklandı. İtalya içerisinde hakemlik yapmasına yasak gelen isim ise kararın açıklanmasının ardından yeniden Milan forması giyerek paylaşımlar yapmaya devam etti. Yaşanan olayın ardından Claudia Romani her hangi bir açıklama yapmaktan da kaçındı. Tüm bunlarla beraber cesur paylaşımlarla fenomen haline gelmeye de başlayan ünlü isim bundan sonra hakemlik kariyerine devam eder mi bilinmez ama daha uzun süre Claudia Romani’nin bu paylaşımları konuşulacak gibi. Zira sosyal medyada da paylaşımlara yapılan beğeninin giderek artığını söyleyebiliriz.

Claudia Romani Instagram Paylaşımı Nedeniyle İşinden Oldu
4.5 (89.06%) 417 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın 7.14.0 Sürümü Çıktı başlıklı makalemizde instagram, Instagram güncelleme ve Instagram’ın 7.14.0 hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sinan Akçıl’a Instagram Takipçilerinden İlginç Tepki
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Claudia Romani Instagram Paylaşımı Nedeniyle İşinden Oldu” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir