CS 1.6 Hileleri

CS 1.6 Hileleri

CS 1.6 bir dönemki gençlerin en sık oynadığı oyunların arasında bulunmaktadır. Online olarak oynanan bu oyun son derece eğlenceli ve aksiyon doludur. Bilgisayarınıza indirdiğiniz bu oyunda başarılı olabilmek için CS 1.6 hileleri kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bu hileler sayesinde kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Counter strike aslında “Cs” olarak da ifade edilmektedir. Bu oyunu oynamanız için bazı adımlar bulunuyor. Bizler hem hileleri nasıl kullanacağınıza hem de oyunu nasıl oynayacağınıza dair bir takım ipuçlarında bulunacağız. Oyunun en temel amacı, oyunun her yerine dağılmış olan teröristleri bularak, onları etkisiz hale getirmektedir. Teröristlerin rehin almış olduğu kişileri de kurtarmanız gerekmektedir. (Viki)

CS 1.6 Hileleri Nasıl Yapılır?

CS 1.6 hile sayesinde oyunda çok başarılı olacak ve takımınızın kazanmasını sağlayabileceksiniz. Kullanabileceğiniz hilelerden bazılarını sizlere aşağıda sıralayacağız. İşte kullanabileceğiniz CS 1.6 kodları:

 • Botların bıçak kullanmasını istiyorsanız: bot_knives_only 1
 • Kesilmiş olan bütün sahneleri açmak istiyorsanız: cl_levellocks 16382
 • Görünmezlik kazanmak istiyorsanız: notarget
 • Bütün botların ölmesini istiyorsaız: bot_kill
 • Haritayı değiştirmek istiyorsaız: changelevel
 • Gidiş hızınızı arttırmak istiyorsanız: cl_forwardspeed <0-999>
 • Dönüş hızınızı arttırmak istiyorsanız: cl_backwardspeed <0-999>

Eğer sizin için sıraladığımız bu hileleri kullanmak istiyorsanız, mutlaka “ tuşuna basarak, hile yazma konsolunu aktif hale getirmeniz gerekiyor. Aksi durumda hilelerden yararlanamayacaksınız.

cs 1.6 hileleri

CS 1.6 Nasıl Oynanır?

Cs, aslında son derece kolay ve eğlenceli olan bir oyundur. Oyunun bu kadar popüler olması, tamamen çıktığı dönemle alakalıdır. Counter Strike’nin çıktığı dönemlerde hemen hemen herkes, internet kafelerde, okulların bilgisayarlarında bu oyunu oynamaktadır. Oyunun amacını yukarıda ifade ettik. Oyundaki teröristleri etkisiz hale getirerek, onların aldığı rehineleri kurtarmak. Aynı zamanda teröristler, oyun içerisinde birtakım yerlere bombalar yerleştirmektedir. Bu bombaları bulup, etkisiz hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için de teröristler tarafından yakalanıp, etkisiz hale gelmemeniz gerekmektedir.

Görüldüğü gibi oyundaki amacınız son derece kolay ve eğlencelidir. Aksiyon dolu bu oyunda, dilerseniz terörist, dilerseniz de kurtarıcı olabilirsiniz. Terörist olacaksanız, tercih edebileceğiniz 4 adet karakter türü bulunmaktadır. Bu türleri şu şekilde ifade edebiliriz:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: EU4 Hileleri

 • Urban: Amerikan hedeflerini korumak için kurulan ct birliği olarak adlandırılmaktadır. Dünya çağında popüler bir karakter türüdür.
 • Gsg9: 1972 olimpiyatları sırasında kurulmuş olan özel bir Alman ct üyesidir.
 • SAS: 2. Dünya Savaşı sırasında kurulan bir ct birliği üyesidir.
 • GIGN: Fransız ct birliği üyesidir.

Sizler de bu karakterlerden birini tercih ederek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başlarken, amacınız ne olursa olsun takımınızın kazanmasını sağlamaktır. Ancak hedefiniz “Frag”leri saymak ise, oyunun amacına ters hareket ediyorsunuz demektir. Takımınız başarılı olamıyorsa, mutlaka bir yerlerde hata vardır. CS 1.6 silah skinleri yukarıda sizler için sıralanmıştır. Bu hileleri kullanabilirsiniz.

Oyun Hileleri kategorisi ile oyun hileleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

CS 1.6 Nedir?

CS 1.6, Dünya üzerinde ki en popüler oyun olan Counter Strike serisinin en çok tercih edilen ve oynanan oyunudur. Ülkemizde ve Dünyada milyonlarca oyuncusu olan bu oyun 2000’li yılların ortalarında çok popülerdi.

CS 1.6 Ücretli mi?

CS 1.6 oyununu oynamak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez. Tamamen ücretsiz bir şekilde internet üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Ancak indirme yapacağınız sitelerin güvenli olduğundan emin olmalısınız.

CS 1.6 Hilelerini Nasıl Bulabilirim?

Sizler için oluşturmuş olduğumuz blog yazımızdan bu oyun ile ilgili tüm bilgilere detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun hilelerini öğrenip rakiplerinize karşı büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

Maaşı Ne Kadar hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir