Dan Bilzerian paylaşımları

Dan Bilzerian İlginç Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Instagram fenomenleri denilince akla ilk gelen isim zengin yaşamı ile dikkat çeken Dan Bilzerian. Dan Bilzerian’ın Instagram fenomeni olmasının ise birçok nedeni var. Bunlardan biri Dan Bilzerian yaptığı paylaşımların türü. Hatta en etkili nokta da yapılan bu paylaşımlar diyebiliriz. Son dönemde özellikle yaptığı paylaşımlarında bulunan kareler ise Dan Bilzerian’ın bir seviye daha üstüne çıktığını gösteriyor. Özellikle Dan Bilzerian tarafından yapılan paylaşımlarda kızlar ile çekilen resimleri çok daha fazla dikkat çeken isim son paylaşımı ile tekrar adından söz ettirmeye başladı.

Söz konusu paylaşımın dikkat çeken noktası yine paylaşımda bulunan iddialı kızlar oldu. Bu kez de kendi özel jetinde koltuğa uzanmış ve iç çamaşırları ile yatan bir kızın resmini çekerek paylaşan Dan Bilzerian her zaman olduğu gibi yine büyük tepki çekti. Gelen yorumlar ise Dan Bilzerian’ın artık bu tarz paylaşımları yapmaması yönünde oldu. Birçok kullanıcı yapılan bu paylaşımların artık sınırları oldukça fazla aştığını ve bunun adının görgüsüzlük olduğunu belirtmeye başladı. Gelen bu tepkiler karşısında Dan Bilzerian yine geri adım atmamaya kararlı gibi. Zira bu son yaptığı paylaşımdan sonra da fenomen isim kısa süre içerisinde yine aynı tarz paylaşımlar yapmaya devam etti. Söz konusu bu paylaşımlara gelen tepkilerle beraber resimlerin kaldırılmasını bırakın yeni paylaşımların yapılması Dan Bilzerian tarafından eleştirilere kulak asılmadığının da en büyük kanıtı oldu.

 

Dan Bilzerian İlginç Paylaşımıyla Dikkatleri Üzerine Çekti
4.5 (90.02%) 487 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’dan Bir Kutlama Paylaşımı Daha başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Arda Turan'Dan kutlama mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kim Kardashian Sarışın Olmak İçin Büyük Emek Veriyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir