Dan Bilzerian Instagram Paylaşımları

Dan Bilzerian Instagram Paylaşımları

instagram takipçi satın al instatakipci

Dan Bilzerian Instagram paylaşımları ile ilgi çeken zenginlikleri ile gündeme gelen ve sürekli bu hayatları ile ilgili paylaşımlar yapan birisi. Özellikle zengin yaşamlarının büyük dikkat çekmesi bu kullanıcıların Instagram üzerinden bir fenomen haline gelmelerini sağlıyor. Tüm bunların yanında Instagram kullanıcılarının duyduğu büyük ilgi sadece bu kişileri övmek ya da beğeni göndermek için değil. Bunun yanında bu kullanıcılara olumsuz mesaj göndermek için takip eden kullanıcılar bile var. Zira bazen yapılan paylaşımlar oldukça büyük tepki çekebiliyor.

İşte yaptığı paylaşımlarla sürekli tepki çeken zengin fenomenlerden biri de Dan Bilzerian. Son dönemin milyonerleri arasında yer alan Dan Bilzerian yaptığı paylaşımlarla da bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor. Tüm bunlarla beraber Dan Bilzerian’ın son yaptığı paylaşımı da yine büyük bir tepki çekti. Özel uçağının bir resmini paylaşan Dan Bilzerian seyahat vaktinin geldiğini dile getirdi. Bununla birlikte her fırsatta zengin yaşamını dile getiren fenomen isim bir kez daha milyonerliğini kanıtlamış oldu. Özel uçağı olduğunu gösteren ünlü isim yaptığı paylaşımla yine büyük bir ses getirdi diyebiliriz. Her ne kadar tepki çekse de bu tarz paylaşımlar yapmaya devam edeceğini de belitti. Bunu kendi yaşamı olarak adlandıran ünlü isim şimdilik konu hakkında daha fazla açıklama yapmazken ünlü ismi destekleyen birçok takipçisi de mesajlarını ihmal etmedi.

Dan Bilzerian Instagram Paylaşımları

Şüphesiz Instagram’ın en meşhur ettiği isimlerden biri fenomen Dan Bilzerian. Birçok kişiye yanlış gelse de zenginlik içerisinde yaşadığı hayatına dair paylaşımlar yapan ünlü isim tüm bu paylaşımlar sayesinde fenomen olmayı da başardı. Sürekli zenginlik üzerine paylaşımlar yapan Dan Bilzerian’ın görgüsüzlük ithamına da oldukça umursamaz yaklaştığı biliniyor. Zira ünlü isim kimi zaman uçaklarında kimi zamanda dev villalarda verdiği partilere ilişkin paylaşımlarına devam ediyor. Milyoner isim geçtiğimiz günlerde de bu tip bir paylaşım daha yaptı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Her zaman olduğu gibi bu kez de birçok kadının yer aldığı bir havuz partiden paylaşımlar yapan ünlü isim bu kez ise komik duruma düştü. Son dönemde yapılan fotomontaj hatalarından birini yapan Dan Bilzerian paylaştığı resimde hata yüzünden bacakları incecik paylaşımda bulundu. Vücuduna oranla neredeyse bir çocuğun bacakları gibi gözüken bacakları yüzünden alay konusu olan fenomen isim hemen söz konusu paylaşımı hesabından da kaldırdı. Ne kadar çabuk hatayı düzelmiş olsa da Dan Bilzerian bu pozuyla sosyal medyanın gündemine oturmaktan kurtulamadı. Alay konusu olan ismin paylaşımı ise hemen her sosyal medya platformunda paylaşıldı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al

Instagram’da ilginç fenomenlerle çok sık karşılaşmaya başladık. Dan Bilzerian Instagram hesabından paylaştığı resimler ve videolar ile her zaman günden olmayı başardı. Her ne kadar Instagram’ın takipçi sıralamasında görmesek de yaptığı paylaşımlarla en ilginç fenomenlerden birisi de Dan Bilzerian. Poker milyoneri olarak bilinen ve yaptığı paylaşımlar olay olan fenomen isim özellikle lüks yaşantısıyla dikkat çekiyor. Her ne kadar yaptığı açık ve görgüsüz paylaşımları binlerce kişi tarafından eleştirilse de ünlü ismin sıkı hayranları da olduğunu söylemek lazım. Hatta bunun dışında ünlü ismi taklit eden yeni fenomenlerde ortaya çıkmaya başladı.

İşte bu isimlerden biriside Türk kullanıcı Taha Özer oldu. Tıpkı Dan Bilzerian’da olduğu gibi oldukça zengin olan Taha Özer Instagram paylaşımlarıyla gündeme oturdu. Ünlü bir ayakkabı firmasının sahibinin oğlu olan yeni fenomen paylaşımlarıyla kısa sürede Instagram’ı sallamayı da başardı. Özellikle son dönemde Dan Bilzerian gibi kadınlarla çok sık paylaşımlar yapmaya başlayan ünlü isim yeni fenomenlerden. Aralarında ünlülerinde olduğu birçok bayanla fotoğraflarını da paylaşan yeni fenomen bu paylaşımlarıyla fenomen olmasına rağmen ise tıpkı diğer fenomenlerde olduğu gibi sıkı bir şekilde eleştiri yağmurlarına da tutuldu. Genç ismin tüm bu eleştirilere rağmen hesabında değişikliğe gitmemesi ve aynı paylaşımları yapması ise gündeme oturmuş durumda. Kısa sürede popülariteyi yakalayan Taha Özer’in daha uzun süre Instagram’da konuşulmaya devam edeceği de kesin.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Dan Bilzerian Instagram Paylaşımları
4.5 (89.23%) 362 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir