Instagram ünlüler

Dan Bilzerian Yine Yaptı Yapacağını

Dan Bilzerian Instagram

Instagram’ın en ilgi çeken kullanıcıları zenginlikleri ile gündeme gelen ve sürekli bu hayatları ile ilgili paylaşımlar yapan isimler. Özellikle zengin yaşamlarının büyük dikkat çekmesi bu kullanıcıların Instagram üzerinden bir fenomen haline gelmelerini sağlıyor. Tüm bunların yanında Instagram kullanıcılarının duyduğu büyük ilgi sadece bu kişileri övmek ya da beğeni göndermek için değil. Bunun yanında bu kullanıcılara olumsuz mesaj göndermek için takip eden kullanıcılar bile var. Zira bazen yapılan paylaşımlar oldukça büyük tepki çekebiliyor.

İşte yaptığı paylaşımlarla sürekli tepki çeken zengin fenomenlerden biri de Dan Bilzerian. Son dönemin milyonerleri arasında yer alan Dan Bilzerian yaptığı paylaşımlarla da bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor. Tüm bunlarla beraber Dan Bilzerian’ın son yaptığı paylaşımı da yine büyük bir tepki çekti. Özel uçağının bir resmini paylaşan Dan Bilzerian seyahat vaktinin geldiğini dile getirdi. Bununla birlikte her fırsatta zengin yaşamını dile getiren fenomen isim bir kez daha milyonerliğini kanıtlamış oldu. Özel uçağı olduğunu gösteren ünlü isim yaptığı paylaşımla yine büyük bir ses getirdi diyebiliriz. Her ne kadar tepki çekse de bu tarz paylaşımlar yapmaya devam edeceğini de belitti. Bunu kendi yaşamı olarak adlandıran ünlü isim şimdilik konu hakkında daha fazla açıklama yapmazken ünlü ismi destekleyen birçok takipçisi de mesajlarını ihmal etmedi.

Şüphesiz Instagram’ın en meşhur ettiği isimlerden biri fenomen Dan Bilzerian. Birçok kişiye yanlış gelse de zenginlik içerisinde yaşadığı hayatına dair paylaşımlar yapan ünlü isim tüm bu paylaşımlar sayesinde fenomen olmayı da başardı. Sürekli zenginlik üzerine paylaşımlar yapan Dan Bilzerian’ın görgüsüzlük ithamına da oldukça umursamaz yaklaştığı biliniyor. Zira ünlü isim kimi zaman uçaklarında kimi zamanda dev villalarda verdiği partilere ilişkin paylaşımlarına devam ediyor. Milyoner isim geçtiğimiz günlerde de bu tip bir paylaşım daha yaptı.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  2018-2019 Dns Adresleri Güncel Yeni Hızlı

Her zaman olduğu gibi bu kez de birçok kadının yer aldığı bir havuz partiden paylaşımlar yapan ünlü isim bu kez ise komik duruma düştü. Son dönemde yapılan fotomontaj hatalarından birini yapan Dan Bilzerian paylaştığı resimde hata yüzünden bacakları incecik paylaşımda bulundu. Vücuduna oranla neredeyse bir çocuğun bacakları gibi gözüken bacakları yüzünden alay konusu olan fenomen isim hemen söz konusu paylaşımı hesabından da kaldırdı. Ne kadar çabuk hatayı düzelmiş olsa da Dan Bilzerian bu pozuyla sosyal medyanın gündemine oturmaktan kurtulamadı. Alay konusu olan ismin paylaşımı ise hemen her sosyal medya platformunda paylaşıldı.

Dan Bilzerian Yine Yaptı Yapacağını
4.5 (89.23%) 362 votes

Bir önceki yazımız olan Beren Saat’in Filminden Şaşırtan Bir Haber Geldi başlıklı makalemizde 9ON Filmi, Beren saat ve Beren Saat Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir