Instagram ünlüler

Dan Bilzerian Yine Yaptı Yapacağını

Instagram’ın en ilgi çeken kullanıcıları zenginlikleri ile gündeme gelen ve sürekli bu hayatları ile ilgili paylaşımlar yapan isimler. Özellikle zengin yaşamlarının büyük dikkat çekmesi bu kullanıcıların Instagram üzerinden bir fenomen haline gelmelerini sağlıyor. Tüm bunların yanında Instagram kullanıcılarının duyduğu büyük ilgi sadece bu kişileri övmek ya da beğeni göndermek için değil. Bunun yanında bu kullanıcılara olumsuz mesaj göndermek için takip eden kullanıcılar bile var. Zira bazen yapılan paylaşımlar oldukça büyük tepki çekebiliyor.

İşte yaptığı paylaşımlarla sürekli tepki çeken zengin fenomenlerden biri de Dan Bilzerian. Son dönemin milyonerleri arasında yer alan Dan Bilzerian yaptığı paylaşımlarla da bu durumu net bir şekilde kanıtlıyor. Tüm bunlarla beraber Dan Bilzerian’ın son yaptığı paylaşımı da yine büyük bir tepki çekti. Özel uçağının bir resmini paylaşan Dan Bilzerian seyahat vaktinin geldiğini dile getirdi. Bununla birlikte her fırsatta zengin yaşamını dile getiren fenomen isim bir kez daha milyonerliğini kanıtlamış oldu. Özel uçağı olduğunu gösteren ünlü isim yaptığı paylaşımla yine büyük bir ses getirdi diyebiliriz. Her ne kadar tepki çekse de bu tarz paylaşımlar yapmaya devam edeceğini de belitti. Bunu kendi yaşamı olarak adlandıran ünlü isim şimdilik konu hakkında daha fazla açıklama yapmazken ünlü ismi destekleyen birçok takipçisi de mesajlarını ihmal etmedi.

 

 

Dan Bilzerian Yine Yaptı Yapacağını
4.5 (89.23%) 362 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Takipçilerine İsyan Etti başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve instagram reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir