Instagram ünlüler

Dan Bilzerian Yeni Türk Rakibi Taha Özer

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram’da ilginç fenomenlerle çok sık karşılaşmaya başladık. Dan Bilzerian Instagram hesabından paylaştığı resimler ve videolar ile her zaman günden olmayı başardı. Her ne kadar Instagram’ın takipçi sıralamasında görmesek de yaptığı paylaşımlarla en ilginç fenomenlerden birisi de Dan Bilzerian. Poker milyoneri olarak bilinen ve yaptığı paylaşımlar olay olan fenomen isim özellikle lüks yaşantısıyla dikkat çekiyor. Her ne kadar yaptığı açık ve görgüsüz paylaşımları binlerce kişi tarafından eleştirilse de ünlü ismin sıkı hayranları da olduğunu söylemek lazım. Hatta bunun dışında ünlü ismi taklit eden yeni fenomenlerde ortaya çıkmaya başladı.

İşte bu isimlerden biriside Türk kullanıcı Taha Özer oldu. Tıpkı Dan Bilzerian’da olduğu gibi oldukça zengin olan Taha Özer Instagram paylaşımlarıyla gündeme oturdu. Ünlü bir ayakkabı firmasının sahibinin oğlu olan yeni fenomen paylaşımlarıyla kısa sürede Instagram’ı sallamayı da başardı. Özellikle son dönemde Dan Bilzerian gibi kadınlarla çok sık paylaşımlar yapmaya başlayan ünlü isim yeni fenomenlerden. Aralarında ünlülerinde olduğu birçok bayanla fotoğraflarını da paylaşan yeni fenomen bu paylaşımlarıyla fenomen olmasına rağmen ise tıpkı diğer fenomenlerde olduğu gibi sıkı bir şekilde eleştiri yağmurlarına da tutuldu. Genç ismin tüm bu eleştirilere rağmen hesabında değişikliğe gitmemesi ve aynı paylaşımları yapması ise gündeme oturmuş durumda. Kısa sürede popülariteyi yakalayan Taha Özer’in daha uzun süre Instagram’da konuşulmaya devam edeceği de kesin.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Dan Bilzerian Yeni Türk Rakibi Taha Özer
4.4 (87.32%) 41 votes

Bir önceki yazımız olan Chompoo Baritone Instagram'ın Arka Yüzünü Ortaya Çıkardı başlıklı makalemizde Chompoo Baritone, Chompoo Baritone Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nurgül Yeşilçay Instagram Paylaşımını Sildiren Tepki
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir