Dani Alves Instagram Paylaşımı ile Bombaladı

Dani Alves Instagram Paylaşımı ile Bombaladı

instagram takipçi satın al instatakipci

Maç sırasında kaleci ve Espanyol futbolcularla tartışan Dani Alves Instagram Paylaşımı iel İspanyol basınını ağır eleştride bulundu. Barcelona ile Espanyol arasında oynanan kupa maçı Arda Turan’ın ilk maçı olması sebebiyle büyük ilgi görmeyi başarmıştı. Hem Arda Turan’ın ön plana çıktığı maç hem de yaşanan olaylarla ön plan çıkan maç hakkında hala tartışmalarda sürüyor. Zira İspanya derbisi olarak değerlendirilen maç sırasında tartışılan kararlara futbolcularda sonunda dahil oldu.

Dani Alves Instagram Hesabı

Başarılı futbolcu maç sonrası basının kendi için yazdığı sert açıklamalara karşılık verdi. Ünlü futbolcu söz konusu haberlere Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Instagram üzerinden açıklamalar yapan ünlü futbolcu çöp diyerek başladığı ifadelerine hakaretler ve küfürler ile devam etti. Sert bir çıkış yapan ve basını ağır sözler ile eleştiren Dani Alves’e ise hemen tepkiler gelmeye başladı. Her ne kadar Barcelona taraftarı başarılı futbolcuyu desteklese de kulüp yetkilileri yaptıkları açıklamada futbolcularının bu açıklamalarını kabul etmediklerini dile getirdi. Bununla beraber basın organlarının da başarılı futbolcuya dava açması bekleniyor. Konu hakkında Dani Alves’e nasıl bir yaptırım geleceği ise merak konusu oldu. Zira ünlü futbolcunun mutlaka ceza alması ya da uyarılması gündeme geldi. Sonucun ne olacağı ise şuan için merak konusu oldu. Kulüp tarafından yapılacak olan açıklama bekleniyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Çanakkale savaşının 100 yılında özellikle Avrupa ülkelerinden peş peşe açıklamalar gelmeye başladı. Dani Alves paylaşımı dikkat çekti. Birçok ülke tarafından yapılan açıklamalarda söz konusu tarihlerde yapıldığı iddia edilen sözde Ermeni soykırımının kabul edildiği belirtildi. Ülkemizden sert tepkiler gelse de geri adım atmayan birkaç ülkeye bireysel birkaç ünlü isimde destek verdi. Dünyaca ünlü fenomen isimler tarafından bu konu hakkında yapılan Instagram paylaşımları ise ülkemizde büyük tepkilere neden olmuştu. Özellikle Barcelona’nın yıldızı Dani Alves’in yaptığı paylaşım büyük tepki çekmiş ve sosyal medyanın konusu haline gelmişti. Ünlü futbolcu elinde sözde Ermeni soykırımına destek veren bir tabela ile fotoğraf çektirmiş ve kendi hesabından paylaşmıştı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve Tekrar Görme Nasıl Yapılır 2019

Söz konusu paylaşımın ardından özellikle Türk taraftarlardan büyük tepki çeken yıldız futbolcu sonunda geri adım attı. Birçok isim tepki mesajları gönderince bir özür mesajı yollamak isteyen Dani Alves birçok Türk arkadaşının olduğunu ve yaptığı paylaşımın yanlış olduğunu ise “Tüm Türk taraftarlarımızdan özür dilemek istiyorum; fotoğrafın onları bu kadar üzeceğini asla tahmin etmemiştim, pek çok Türk arkadaşım var… Bu fotoğrafın hasara neden olacağını bilmiyordum. Ben barış içinde iyi bir dünya istiyorum. İnsanlara asla zarar vermem” ifadelerini kullanarak belirti. Dani Alves’in bu özrü kabul görür mü bilinmez ama yıldız futbolcunun yaptığı bu paylaşım daha uzun süre konuşulacak gibi duruyor. Zira bu yönde hala ünlü isme tepkiler oldukça fazla.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Dani Alves Instagram Paylaşımı ile Bombaladı
4.5 (90.47%) 317 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir