Instagram futbolcular

Dani Alves Yaptığı Paylaşım İçin Özür Diledi

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Çanakkale savaşının 100 yılında özellikle Avrupa ülkelerinden peş peşe açıklamalar gelmeye başladı. Dani Alves paylaşımı dikkat çekti. Birçok ülke tarafından yapılan açıklamalarda söz konusu tarihlerde yapıldığı iddia edilen sözde Ermeni soykırımının kabul edildiği belirtildi. Ülkemizden sert tepkiler gelse de geri adım atmayan birkaç ülkeye bireysel birkaç ünlü isimde destek verdi. Dünyaca ünlü fenomen isimler tarafından bu konu hakkında yapılan Instagram paylaşımları ise ülkemizde büyük tepkilere neden olmuştu. Özellikle Barcelona’nın yıldızı Dani Alves’in yaptığı paylaşım büyük tepki çekmiş ve sosyal medyanın konusu haline gelmişti. Ünlü futbolcu elinde sözde Ermeni soykırımına destek veren bir tabela ile fotoğraf çektirmiş ve kendi hesabından paylaşmıştı.

Söz konusu paylaşımın ardından özellikle Türk taraftarlardan büyük tepki çeken yıldız futbolcu sonunda geri adım attı. Birçok isim tepki mesajları gönderince bir özür mesajı yollamak isteyen Dani Alves birçok Türk arkadaşının olduğunu ve yaptığı paylaşımın yanlış olduğunu ise “Tüm Türk taraftarlarımızdan özür dilemek istiyorum; fotoğrafın onları bu kadar üzeceğini asla tahmin etmemiştim, pek çok Türk arkadaşım var… Bu fotoğrafın hasara neden olacağını bilmiyordum. Ben barış içinde iyi bir dünya istiyorum. İnsanlara asla zarar vermem” ifadelerini kullanarak belirti. Dani Alves’in bu özrü kabul görür mü bilinmez ama yıldız futbolcunun yaptığı bu paylaşım daha uzun süre konuşulacak gibi duruyor. Zira bu yönde hala ünlü isme tepkiler oldukça fazla.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Dani Alves Yaptığı Paylaşım İçin Özür Diledi
4.5 (90%) 316 votes

Bir önceki yazımız olan Demet Akalın Instagram Paylaşımı İle Gösterdi başlıklı makalemizde Demet Akalın, Demet Akalın Instagram ve Demet Akalın'ın yeni arabası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir