Instagram ünlüler

Danimarkalı Siyasetçi Nikita Klaestrup Verdiği Pozlar İle Gündem Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Danimarka’nın önde gelen partilerinden birinde milletvekili genç siyasetçi Nikita Klaestrup Instagram hesabı üzerinden paylaştığı pozları ile büyük dikkat çekmeye başlamıştı. Muhafazakar bir partinin adayı da olsa oldukça cesur pozlar vermesi ünlü siyasetçinin oldukça eleştirilmesine neden olmuş ve Danimarka’yı karıştırmıştı. Yaşanan bu gelişmelerden sonra ise Nikita Klaestrup her hangi bir yatırım ile karşı karşıya kalmasa da uyarılmış ve daha dikkatli olması gerektiği belirtilmişti. Tüm bu tepkilerden sonra bir dönem paylaşımlarına ara veren isim sonunda bomba gibi bir haber ile geri döndü. Söz konusu habere göre cesur vekil bu kez bir erkek dergisine kapak oldu. Ülkede oldukça ünlü olan erkek dergisine yarı çıplak pozları ile kapak olan isim yine4 büyük eleştirilerin odağı haline geldi.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra özellikler rakip partilerden büyük eleştiri alan isim bir de açıklama yaptı. Açıklamasında “Teklif aldığımda önce tereddüt ettim. İnsanların yine kendilerini seksi pozlarımla provoke ettiğimi düşünecekleri aklıma geldi ama kim ne derse desin benim için kendi kararlarım önemli diye düşündüm ve teklife evet dedim. Pozları verdikten sonra Berlinske gazetesi benim yaşantımla ilgili bir yazı yazmamı istedi. İnsanların güzel bir dış görünüş ile entelektüel iç yapısı arasında seçim yapması gerekmediğini anlattım” ifadelerine yer veren isim böylece gelen tepkilere aldırış etmediğini de göstermiş oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

 

Danimarkalı Siyasetçi Nikita Klaestrup Verdiği Pozlar İle Gündem Oldu
4.5 (89.63%) 272 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Instagram Hesabından Minibüs Paylaşımında Bulundu başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun / Hata Oluştu Uyarısı Instagram
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir