Instagram ünlüler

Defne Samyeli Instagram’da Sert Eleştiride Bulundu

Kısa bir süre önce “Kurtlar Vadisi” dizisinin yeni sezon oyuncularından biri olduğu açıklanan eski sunucu Defne Samyeli ilk bölümlerde ortaya koyduğu başarılı performans ile tüm dikkatleri üzerinden toplamıştı. Dizide başarılı bir performans ortaya koyması ise ünlü sunucu ve oyuncunun adeta ününe ün kattı. Yakın zamanda Instagram hesabına birçok yeni takipçi katılan Defne Samyeli de sosyal medya hesaplarını daha aktif kullanmaya başladı. Bununla beraber en son yaşanan terör saldırılarına da Instagram hesabından tepki gösteren ünlü isim istenmeyen bazı diyaloglar yaşadı. Paylaşımının siyasi olarak algılanması ve siyasi yorumların yapılması ünlü oyuncuyu epey bir sinirlendirdi.

Söz konusu durum için bir kez daha Instagram paylaşımı yapan ünlü isim bu sefer sert ifadeler kullandı. “Edit: Politik yorumların, hele haddini aşan üslup kullananların benim sayfamda yeri yok insanların arasına nifak sokmaya, nefretlerini herkese bulaştırmaya çalışanlar benim gözümde teröristle aynı. Kimi silahıyla, kimi sapkın stratejisiyle, kimi de sosyal medyada ­iki kelimeyi doğru kullanmaktan aciz olduğunu ele veren Türkçesiyle­ yapıyor bunu. Yeter artık yahu… Allah’ın verdiği aklı, insanları bölmek için değil birleştirmek için kullandığımız günleri görebilmek dileğiyle..” ifadelerine yer veren ünlü oyuncu bu açıklamaların ardından sosyal medya hesabında paylaşım yapmaya da ara verdi.

Defne Samyeli Instagram’da Sert Eleştiride Bulundu
4.4 (88.76%) 370 votes

Bir önceki yazımız olan Shia LaBeouf Kelepçeli Fotoğraflarıyla Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Shia LaBeouf ve Shia LaBeouf Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Orley Fenelon Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir